Перейти до змісту

Чи міняти P4 2.4 на Сел 1.7?


Рекомендовані повідомлення

Допоиожіть плз з вибором.Мені запропонували поміняти мій Р4 2.4 533 1мб на Селерон 1.7 400 128кб з доплатою 150грн..., і чи якщо я куплю наприклад семтрон64 3600 або атлон643200 на АМ2(ну і маму візьму з DDR2 ) то чи буде ця система швидша ні та що була на Р4 2.4(враховуюючи що відяха і вінт залишаються ті самі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не вловив хід думки топікстартера... :)

Система повинна бути швидша чи повільніша але з 150грн прибутку? Якщо перше то спитай в тов. Гуглі щось типу P4 2.4 vs Athlon 3200- і буде тобі щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Я мав наувазі чи міняти мені свій пеньок(s478) на селерон(s 478) + мені доплачують 150 грн

2.Чи швидший атлон 3200 або семтрон 3600 з DDR2 за мій Р4 2.4 з DDR1 перш за все в іграх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Я мав наувазі чи міняти мені свій пеньок(s478) на селерон(s 478) + мені доплачують 150 грн

2.Чи швидший атлон 3200 або семтрон 3600 з DDR2 за мій Р4 2.4 з DDR1 перш за все в іграх

1.считай що ти продав за такі гроші свого пенька,а в якості бонуса отримав безплатну затичку для сокета. :)

2.І Sempron ,і Athlon будуть скоріші за пенька ,про Celeron1,7 я скромно промовчу. :)

PS. а яке в тебе відео ?якщо AGP то ще треба міняти відіо, якщо втебе вінт і сдром IDE ,то не забувай що на нових

материнках тількі один порт IDE,і вони разом будуть погано себе почувати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Отримаєш хорошу друкарську машинку.

2. Athlon 3200 звісно швидший, але на АМ2 можна взати набагато цікавіший процесор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Отримаєш хорошу друкарську машинку.

2. Athlon 3200 звісно швидший, але на АМ2 можна взати набагато цікавіший процесор.

Цікавіший це наприклад який??? Х2 4000 або Х2 6000

якщо брати двохядерні процесори то я думаю краще взяти шось із Сore 2 Duo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Отримаєш хорошу друкарську машинку.

2. Athlon 3200 звісно швидший, але на АМ2 можна взати набагато цікавіший процесор.

Цікавіший це наприклад який??? Х2 4000 або Х2 6000

якщо брати двохядерні процесори то я думаю краще взяти шось із Сore 2 Duo

і правильно думаєш, альтернативи їм поки що нема бо атлони круто здали свої позиції, при практично однаковій ціні. Я й сам перейшов на Сore 2 Duo :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Отримаєш хорошу друкарську машинку.

2. Athlon 3200 звісно швидший, але на АМ2 можна взати набагато цікавіший процесор.

Цікавіший це наприклад який??? Х2 4000 або Х2 6000

якщо брати двохядерні процесори то я думаю краще взяти шось із Сore 2 Duo

якщо хочеш одноядерний то найкращий варіант по моєму,

Athlon 64 LE-1600 (AM2) аналог 3500+, 2200МГц,1MB,Orleans,45W,

при ціні 64 долари :) ,і розганяються добре.

Сore 2 Duo тоже різні бувають ,вотТУТ і ТУТ інтел грозився двух ядерні Celeronи випустить. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо повезе то може візьму Р5К і Е4500 - Правильний вибір !!!

Тіко не забудь про охолодження!!!

Rock - він їх вже дааааавно випускає...

ЦЕ Celeron 430 Socket775 1,8 GHz/FSB800 BOX - та повний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо повезе то може візьму Р5К і Е4500 - Правильний вибір !!!

Тіко не забудь про охолодження!!!

Rock - він їх вже дааааавно випускає...

ЦЕ Celeron 430 Socket775 1,8 GHz/FSB800 BOX - та повний

Я писав, Сore 2 Duo тоже різні бувають ,вотТУТ і ТУТ інтел грозився двух ядерні Celeronи випустить

а Celeron D 430, має одне ядро хотя і архітектура Сore

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо повезе то може візьму Р5К і Е4500 - Правильний вибір !!!

Тіко не забудь про охолодження!!!

Rock - він їх вже дааааавно випускає...

ЦЕ - Celeron 430-440 Socket775 1,8 GHz/FSB800 (45$-75$) - та Pentium Dual-Core E2140-Е2180 1.6 Ghz/1024с/800MHz S775 (70уо-105уо)

на тому ж ядрі CONROE...

**Рахуємо - МБ - від 40 Баксів (Р5К- Від 80 $) память 2Гб - ~70 $)

В будь якому випадку він кращий за звичайний селерон хоч і з одним ядром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіко не забудь про охолодження!!!
Ніякого особливого охолодження Е4500 не потребує. Цей проц побудований по техпроцесу 65 нм і має розсіювану потужність не більше 65 ват, так що він досить холодний, особливо якщо порівнювати з останніми процами серії Pentium/Pentium D з архітектурою NetBurst. Боксового кулера вистачить по саме неможу, навіть якщо займатись неекстримальним розгоном.

До того ж кулери, які зараз йдуть в комплекті з Core 2 Duo трошки обновились -- останні місяці два я замітив що збільшився діаметер вентилятора і зменшився шум. Досить непогані кулери. Шкода тільки, що з процесорами серії Е2ХХХ і Е4ХХХ йдуть кулери без такого мідного сердечника, як в комлпекті з Е6ХХХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не бути голослівним

post-51-1199288413.jpg

Зліва -- кулер від Е4400, купленого місяців 4-5 тому. Справа -- кулер від купленого місяць тому Е2160

Трохи дивно що на кулері від Е4400 ще старий логотип Intel. Видно це ще зі старих залишків на складах кулер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яку память можна взяти для Р5К і 4500 ,шоб проц розігнати десь до 3300 мегагерц і чи вистачить БЖ на 400ВТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - ти правий, але, Р5К - 1333 шина а 4500 - шина 800 :)

Думаєш він його не розжене? чи вірніше він не для розгону береться??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розжене. Принаймні на стільки, щоб це суттєво вплинуло на виділення тепла. По-перше, Р5К сама по собі не зовсім призначена для розгону -- для розгону "заточені" старші версії: P5K Deluxe, P5K Premium (в мене така) і Р5К-Е. По друге щоб на 100% використати потенціал шини 1333 потрібна відповідна пам'ять, а вона коштує стільки, що дешевше купити Е6750 і заморочувати собі голову розгонами (та і розженеться Е6750 на дешевшій пам'яті краще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або може візьму Р5К Deluxe і Е 2160 :o

доречі а в Р5К можна виставляти понижаючий множитжль памяті???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в мене зараз саме Е6750, розігнаний зі стандартних 2,66 гігагерца (8х333) до 3,2 гігагерца (8х400). Максимум, на якому він в мене стабільно запрацював -- 3.68 гігагерц (8х460), і це з боксовим кулером. І це при тому, що напруга, техпроцес і розсіювана потужність в Е4500 і в Е6750 однакові!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, особливо потрібно звернути увагу на табличку внизу, а в ній -- на пункт "New Generation 8 Phase Power Design"

Ну і крім всього відрізняється південний міст і в простій Р5К обрізано багато функцій, які можуть допомогти в розгоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку материнську плату з інтегрованим відео порадите під Pentium E2160?

А якщо дуже бажана наявність 2-ох IDE-контролерів (Paralel ATA) то що тоді робити? Ставити додатковий контролер на PCI?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...