Перейти до змісту

ONUKA


viktor

Рекомендовані повідомлення

Хоча загалом я й не любитель музики такого стилю, але чогось кращого за останній час з українських виконавців я не зустрічав.

ONUKA — український електронний гурт, дебютний альбом якої посів перше місце в інтернет-магазиніiTunes, випередивши гурт Океан Ельзи. Дебют гурту відбувся у жовтні 2013 року.

Після успіху дебютного альбому «ONUKA», солістка гурту Ната Жижченко розповіла, що при пошуках інформації про аналогічні гурти чи інші подібні назви, вона віднайшла лише аналогічну назву японської зупинки у префектурі Фукусіма поруч з аварійною Фукусімська АЕС-1. Наразі, Ната припускає, що саме через назву гурту її альбом купують найбільше в Японії, після України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я її вперше побачила на "Що?Де?Коли?" (грали "Квартал 95"), коли вона з колективом у перерві співали "Look". Це було ЩОСЬ!

Рада Нату Жижченко бачити серед своїх клієнтів!

post-26035-0-62178700-1419360489_thumb.j

post-26035-0-88520400-1419360536_thumb.j

post-26035-0-46936700-1419360588_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яна, ну це кльово, але я, наприклад, не люблю такої нав"язливої реклами, а по сабжу - класно, навіть на піратській бухті крутиться альбом :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яна, ну це кльово, але я, наприклад, не люблю такої нав"язливої реклами, а по сабжу - класно, навіть на піратській бухті крутиться альбом :ok2:

Подумаєш, вирішила трішки похвалитися :))). Я від щирого серця радію що знайому з цією людиною. Талановита, щира, відкрита до спілкування. Здається для того тут створена ця тема, - щоб ті люди, які нічого не знають про гурт "Onuka" - дізнались про них якомога більше.

Ось їхня офіційна сторінка в фсб https://www.facebook.com/onuka.official та сайт http://www.onukamusic.com.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яна, ну це кльово, але я, наприклад, не люблю такої нав"язливої реклами

а Ви б не хвалилися?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якісна, "дорога" музика. Нічого особливого, як на мене. Хоча в правильному напрямку рухаємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...