Перейти до змісту

Декілька загрузочних ОС.


Ctepanuch

Рекомендовані повідомлення

Питання таке. Є зовнішній ХДД. Коли один розділ - роблю безліч встановлюючих ОС + місце для оперування файлами (MultiBoot USB). Бажано розділити на два розділи. Перший для образів ОС, вторий для файлів. Як? Мо хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розділити на два розділи. ... Як?

Акроніс

є спеціалізований карман дшя таких справ, накидав на вінт образів з кармана вибрав образ і грузиш,

якщо ти невкурсі як толком розбити вінт то поставити 3 ос на один вінт тобі буде повір буде важко, я ставив собо 7, xp, ubuntu, то гемору було троха коли злетів хп і прийлось на ї...сь, неті такої інфи незнайшов але все відновив так шо читай і експерементуй

якщо цікаво про карман то можу скинути модель і обзор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання щоб створити два розділи. На одній 500-тці у мене стоїть 4-ри установочних вінди та дві убунти (є відповідна менюшка + Live CD)(допомогла MultiBoot USB). Під час операцій з файлами я, чесно кажучи, інколи "туплю" і копіюю файли в системні папки. Тому питання - чи є можливість розбити диск на два розділи, щоб не путатись і щоб перший був загрузочний? Достала сумочка з дисками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання щоб створити два розділи. На одній 500-тці у мене стоїть 4-ри установочних вінди та дві убунти (є відповідна менюшка + Live CD)(допомогла MultiBoot USB). Під час операцій з файлами я, чесно кажучи, інколи "туплю" і копіюю файли в системні папки. Тому питання - чи є можливість розбити диск на два розділи, щоб не путатись і щоб перший був загрузочний? Достала сумочка з дисками.

отже якщо я правильно зрозумів тобі тре 1)система з загрузчиком і мультизагрукою і 2 розділ на файлопомойку

2)якщо так то запускаєм якусь убунту і заходим в gparted (вроді) і розбиваєш, першому диску(той шо з утановочними образами) ставиш галочку boot все інше по замовчуванню

вроді нічого не забув, якщо хоч розбити з під вінди то підключи вінта, запустись з флешкі в вінду потім на мому компютері права клавіша там керування далі вискочить віконце, з ліва буде пукт "керування дисками вроді" там вибиреш свій вінт і розібєш,

все написав з памяті бо зараз нема під рукою на чому глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...