Перейти до змісту

Луцьк-Львів 1-го січня


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

Цікавить чи їздять маршрутки на львів 1 січня і з якої години? Звонив на АС вони ще самі не знають, казали що може будуть але з обіду, Мені треба буде з 8 ранку. Знаю трохи дивно звучить, всі спати в 8 годин, або тільки будуть лягати, але все ж таки може хтось буде їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить доїзд тудиж, але 31 грудня після обіду )) 2 веселих, новорічних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року потрібно було 1-го на вечір добратись до Львова. Ранкові рейси деякі були. 2 вдень були, а от вечірні повідміняли

в касі квитки продавали лише по приходу автобуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантій що Ви доїдете з Луцька нема

Хоча, якщо з 7 ранку будете на автовокзалі і чекатимете автобуса, то, мабуть, доїдете

Як варіант можу запропонувати скористатись залізницею

зі Здолбунова 7.00 - 9.28 у Львові

або 10.24-13.22 у Львові

З Луцька електричка до Здолбунова йде у 4.49 і у 7.07 прибуває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ще взяти з собою когось (самому скучновато), то можна перетворити необхідну поїздку на закоплюючу новорічну подорож ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що такого у Львові 1-го січня,поділіться будь-ласка,можливо буду святкувати новий рік у Львові--то 1-го вже буду на місці.можна й здибатись нас 2-є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантій що Ви доїдете з Луцька нема

Хоча, якщо з 7 ранку будете на автовокзалі і чекатимете автобуса, то, мабуть, доїдете

Як варіант можу запропонувати скористатись залізницею

зі Здолбунова 7.00 - 9.28 у Львові

або 10.24-13.22 у Львові

З Луцька електричка до Здолбунова йде у 4.49 і у 7.07 прибуває

Напевно так і буде. Дякую за інформацію.

П.С. Я не знаю що там буде в Львові 1 січня, точніше там нічого такого яскравого не буде, але людині як кров з носа треба туди попасти 1-го числа. Мене попросили подивитись шо і як.

Шукав по bla bla car, на 1-ше нікого нема :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант: їдемо з Луцька в 8.31 дизель поїздом "Ківерці-Сапіжанка", прибуває в Сапіжанку 12.44. Пересідаємо на дизель поїзд "Ковель-Львів", Відправляється з Сапіжанки в 13.07. Приїзжаємо до Львова в 14.21... Але цей варіант з "запізненням" на 21-у хвилину.... Вирішувати Вам!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому цей дизель через Луцьк не їде....

Це також варіант. Але вони точно 1-го січня будуть їхати?

Як варіант: їдемо з Луцька в 8.31 дизель поїздом "Ківерці-Сапіжанка", прибуває в Сапіжанку 12.44. Пересідаємо на дизель поїзд "Ковель-Львів", Відправляється з Сапіжанки в 13.07. Приїзжаємо до Львова в 14.21... Але цей варіант з "запізненням" на 21-у хвилину.... Вирішувати Вам!...

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трохи іншп інформаціяhttp://www.lutsk.name/articles.php?lng=ua&pg=67

Звик довіряти цьому http://www.uz.gov.ua/passengers/suburban_train_schedule/ Тим більше що сам періодично їзжу дизелем "Ківерці-Сапіжанка". І,як на зло, саме першого січня 2015р. буду ним їхати (правда до ст.Горохів). На жаль на роботу мені першого... Графік...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...