Перейти до змісту

Хто це?


datacopy

Рекомендовані повідомлення

Натрапив на цікаве фото - http://zvn.io.com.ua/album76090

Цікаво хто знає цього вертолЬотчика.... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це Київ.. а волинські номера - не факт, що власник з Луцька :)

Це вроді з наших "американських" машинок. Бачив я її в Луцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олені млін. Получать права (!!!!а ще хуже й куплять!!!!), один місяць поїздять для того шоб навчитися переключати передачі і рушати з місця, й думають шо вони вже можуть виступати на WRC за FORD. Хто йому лікар якшо він тільки по Луцьку вміє їздити. В Києві зовсім інший рух

Коли стоїш в пробці завжди здається шо сусідній ряд рухається швидше, а коли перестроїшся - то твій попередній.........

От він і не мав витримки шоб їздити по Київським пробкам....

Машину жалко :) , але більше водія, хоч я й не бачу причин чому він так вчинив - САМ ВИНУВАТИЙ!!!

Будьте обережні на дорогах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олені млін. Получать права (!!!!а ще хуже й куплять!!!!), один місяць поїздять для того шоб навчитися переключати передачі і рушати з місця, й думають шо вони вже можуть виступати на WRC за FORD. Хто йому лікар якшо він тільки по Луцьку вміє їздити. В Києві зовсім інший рух

Будьте обережні на дорогах

Глибока там ямка. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глибока там ямка. :)

Ямка не ямка але на дорозі потрібно бути уважним, або взагалі не сідати за кермо, якшо не мошеш контролювати свої дії у пробці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто йому лікар якшо він тільки по Луцьку вміє їздити. В Києві зовсім інший рух

в Киеве ездят по тем же ПДД, что и в Луцке.

тут только круги без преимущества.

в пробках тут уже не ездят, а стоят :)

насчет глубины ямки - ничего не скажу. сам в центр стараюсь не выбираться, но Артема разрыта, что скорости передвижения по ней не добавляет.

интересно, зачем водитель полез в самую ж..у киевских пробок?

кстати, рекомендации от людей со стажем: если неуверен - оставь машину под Киевом, а тут передвигайся на метро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, рекомендации от людей со стажем: если неуверен - оставь машину под Киевом, а тут передвигайся на метро.
я саме так і робив ще кілька років тому :)

І знаєте що?.. Получалось набагато швидше і спокійніше, ніж машиною. Не зручно тільки, якщо потрібно щось габаритне і/або важке перевезти.

Та і зараз, якщо мені потрібно Київ проїхати транзитом, то я намагаюсь попасти туди біля 3-4 години ночі -- це єдиний час, коли там можна проїхати абсолютно спокійно по будь-якій вулиці і не стояти в пробках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, рекомендации от людей со стажем: если неуверен - оставь машину под Киевом, а тут передвигайся на метро.
я саме так і робив ще кілька років тому :)

І знаєте що?.. Получалось набагато швидше і спокійніше, ніж машиною. Не зручно тільки, якщо потрібно щось габаритне і/або важке перевезти.

Та і зараз, якщо мені потрібно Київ проїхати транзитом, то я намагаюсь попасти туди біля 3-4 години ночі -- це єдиний час, коли там можна проїхати абсолютно спокійно по будь-якій вулиці і не стояти в пробках :)

Було в мене раз - транзитом їхав в 2 ночі з 1 січня на 2... Не повірете - за весь час по київу пбачив машин 20..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...