Перейти до змісту

Потрібна допомога


Edelveys

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така: маю групу вконтакті, в якій налічується близько 10000 учасників. Звичайна група, яка створилась декілька років тому більше для спілкування. І тут пише мені дівчинка 94 року народження з Росіі що вона зацікавилась нею і хоче іі в мене купити. Я запитав скіко вона може запропонувати. Вона написала що 16 тис. москальських грошей.

Мені здалося це трохи дивним. Групя ця мені не дуже потрібна. Може це пов*язано якось з рос. спецслужбами. Я не знаю що робити. Скажіть хто що думає/знає по цьому питанню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звична справа. Просто потрібна група з певною кількістю учасників. Звісно, назву групи і її опис змінять під щось своє.

Наприклад, була група з анекдотами, а перейменують, змінять опис і будуть рекламувати якусь фігню і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно, залежить выд тематики групи,

якщо група патріотично-українська то не продавайте, а якщо якесь барахло і приколи, то самі дивіться,

в принципі було б добре дати лінк на групу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо група не стосується України і політики, нічого переживати. хочете продайте, але гроші вперед)))) всеодно, якщо змінять тематику то її заблокують відразу :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепардонююсь, але я трохи неправильно вказав суму, не 16, а 60 тис. руб.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепардонююсь, але я трохи неправильно вказав суму, не 16, а 60 тис. руб.))

а що за група ? дайте лінк, стало цікаво що там. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий вид реклами, люди самі просять лінк ))

По темі: купує скоріше за все для розміщення реклами, як правильно писали торгуйтесь можливо дасть і більше (раніше 60к було майже 2к доларів, скоро буде 1к )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та звичайна старенька давно вже вимерла група, що саме цікаво... http://vk.com/club4657039

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавай, але, "утром - деньги, вечером - стулья"

обов'язково так, ніяких "частями", "после того нак проверю" і т.д.

ще дивлячись як буде платити, гроші можути "крадені", треба щоб в платіжній системі користувач був "перевірений" і ідеально щоб співпадали імена в платіжній системі і в ВК.

ну якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну припустим домовились ми про ціну, як далі гроші перекинути. В якій системі?? Я є в приват 24, можна піти в банк, зробити рубльову картку, дати номер і хай перекидають. Або щось типу moneygram. Звичайно краще було б якби в доларах кидали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та платити скоріш за все захочуть через вебмані - в такому випадку, прослідкуй щоб гроші переказували без коду протекції і зверни увагу на рівень атестату продавця, щоб не було такої ситуації як писав Zevs_Isver

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та платити скоріш за все захочуть через вебмані - в такому випадку, прослідкуй щоб гроші переказували без коду протекції і зверни увагу на рівень атестату продавця, щоб не було такої ситуації як писав Zevs_Isver

або іншою платіжною системою, яндексом, гіві, ОКпей, РБКманей там їх дофіга

і всі мають право на життя, зараз немає "неходових електронних денег" як нас пробують запевнити деякі скупники, ті що скуповують за безцінь

2топістартер

бути 2 рази обережним, і все буде ОК

і не ведись на всякі "пропозиції" - це вони хочуть купити, а не ти продати = вони мають виконувати твої "умови"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо

Де писав?? Ссилку якщо можна?

Я ось це мав на увазі

ще дивлячись як буде платити, гроші можути "крадені"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...