Перейти до змісту

Торгівля на АУКРО


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Хто поділиться доствідом як правильно торгувати на аукро?

Я так розумію потрібно мати нормальний рейтинг щоб здійснювати більше продажів. Так ось питання як цей рейтинг заробити (бажано чим по швидше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Хто поділиться доствідом як правильно торгувати на аукро?

Я так розумію потрібно мати нормальний рейтинг щоб здійснювати більше продажів. Так ось питання як цей рейтинг заробити (бажано чим по швидше).

тоді вже реєструйся і багом наповняй товаром свій акк.

став гарні ціни - будуть купівлі, будь вічливий і оперативний у відправках, от тоді і попре рейтинг (відгуки) вверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось питання як цей рейтинг заробити (бажано чим по швидше).

потрібно чимшвидше продати чи купити багато всього і зробити це так, щоб покупці/продавці були задоволені))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продаєш якесь дешеве фуфло, типу плівок на телефони, наушників, чохлів по 1 гривні, набиваєш трохи рейтингу і починаєш промишляти торгувати серйозно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукро давно уже не торт. Враховуючи певні нововведення, комісії і загалом плачевну ситуацію з попитом не бачу сенсу рипатись. На тому же сландо (олх) я продаю на порядок краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукро давно уже не торт. Враховуючи певні нововведення, комісії і загалом плачевну ситуацію з попитом не бачу сенсу рипатись. На тому же сландо (олх) я продаю на порядок краще.

Зараз у Вас почнуть кидати тапками))) напишуть, що OLX - для лохів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у Вас почнуть кидати тапками))) напишуть, що OLX - для лохів))

Якщо ти лох, то тебе будуть брати "в оборот" і на OLX, і в магазинах-салонах по типу "Фокстрота", тільки вже легітимними методами.

Лох - це доля, а не OLX!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в олх є свої недоліки. продавати більше люблю через олх (сландо) бо це більше безвідповідально можна робити )))))))) і відсутність комісій за продажу. аукро ж люблю куди більше купувати. так як куди менше треба приділяти часу і зусиль своїм перестраховкам що попав на недобросовісного продавця і якщо товар виставлений то товар майже завжди є і такий як описано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукро давно уже не торт. Враховуючи певні нововведення, комісії і загалом плачевну ситуацію з попитом не бачу сенсу рипатись. На тому же сландо (олх) я продаю на порядок краще.

Ось і я не погано торгую на Сландо. Були спроби на аукро, але з нульовим рейтом не дуже хочуть купляти.

Ось і питання чи є сенс вливати бабало щоб розкрутити аккаунт (типу дешевого всякого хламу понакуплювати і там продавати, враховуючи що я торгую не дешевими товарами та в іншій галузі).

Думав, я просто купити аккаунт з рейтом. Але його не так легко знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо добре йдуть діла на олх, аукро можеш паралельно потихеньку розкручувати, не думай що там за пів року стають апупенними бізнесменами, так популярний, але має багато заморочок, тому особливо не зациклюйся на ньому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чи можна там так, але зареєструй пару ака, і продавай купляй сам в себе. Заплатиш тільки комісію і ака буде розкручений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чи можна там так, але зареєструй пару ака, і продавай купляй сам в себе. Заплатиш тільки комісію і ака буде розкручений

нюню, да да тупенькі, там фільтри по ір є давно, забанять 2 ака, питання часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чи можна там так, але зареєструй пару ака, і продавай купляй сам в себе. Заплатиш тільки комісію і ака буде розкручений

нюню, да да тупенькі, там фільтри по ір є давно, забанять 2 ака, питання часу

ой ну ладно - проксі сервер ніхто не відміняв. Якщо людина дійсно торгувати буде а не кидаловом займатись, то чому б і ні? І аукро отримає комісію і продавець рейтинг - всі задоволені.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ну ладно - проксі сервер ніхто не відміняв. Якщо людина дійсно торгувати буде а не кидаловом займатись, то чому б і ні? І аукро отримає комісію і продавець рейтинг - всі задоволені.

Розумні люди дивляться, перед ставкою не тільки на відсоток позитивних відгуків та їх кількість, а й на тих хто ці відгуки ставив - скільки різних, і чи немає таких от "кросоверів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отожбо, момент хитрожопсті давно врахований, і відгуки в рейтинг йдуть від унікальних юзерів.

alexvvv не думай шо там все так примітивно. а ти самий хітрий зі своїм проксі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю, підтвердження реєстрації на Аукро проходило через отримання листа (паперового :) ) через звичайну Укрпошту на твою реальну адресу. А тому "зареєструвати декілька аккаунтів" - геморно :)

Zalepok44, на рахунок варто чи не варто... А воно що, їсти в тебе буде просити? Якщо ти збираєшся торгувати, і стоїть питання тільки в торговій площадці, то товар в тебе, наскільки я розумію, буде полюбому, так? Ну то тоді що, важко його викладати і на Аукро? Так з часом і рейтинг там заробиться.

А OLX... ну, до нього змінне відношення... Там дуже багато лохотронщиків, а тому відношення в мене до нього в більшості негативне... З такою рекламою-розкруткою (про перетворення Slando в OLX) вони вже давно могли б серйозніше зайнятися рейтинговою системою та зробити серйознішою процес реєєстрації. А в них зара - лугандонія :) Реєструйся, не реєструйся, перереєстровуйся - та скільки хочеш, торгуй, шахраюй, дури, розводь - їм пофігу...

Ось про реєстрацію на Аукро (для продаж)

** - для того, чтобы продавать на Aukro.ua, пользователю необходимо активировать счет
Для чего нужна активация счета?

Каждый новый пользователь имеет ограниченный доступ к некоторым услугам и опциям Aukro.ua. Чтобы использовать Aukro.ua без ограничений, необходимо пройти полную активацию счета. Процедура полной активации служит для верификации адресов пользователей с целью осуществления безопасных транзакций между пользователями Aukro.ua. Осуществив полную активацию счета, пользователь получает неограниченный доступ ко всем услугам Aukro.ua.

Как осуществить полную активацию счета?

Чтобы использовать Aukro.ua без ограничений, пользователь должен пройти полную регистрацию, а затем бесплатно осуществить единоразовую полную активацию счета.

Пользователю, который осуществил только упрощенную регистрацию, перед тем, как активировать свой счет, необходимо будет заполнить личные данные на странице Мой Aukro > Мой счет > Установки > Данные Aukro счета.

Процедура полной активации служит для верификации адресов пользователей с целью осуществления безопасных транзакций между пользователями Aukro.ua.

Осуществив полную активацию счета, пользователь получает неограниченный доступ ко всем услугам Aukro.ua.

Существует 2 вида активации:

  1. быстрая активация;
  2. активация с помощью почтового письма.

Три простых шага на пути к активации счета с помощью письма.

  1. перейти в раздел Мой Aukro > Мой счет > Данные Aukro счёта вкладку Активация счета и нажать на ссылку "Я хочу подать запрос на активацию";
  2. из двух видов активации счета выбрать "Aктивация почтовым письмом";

  3. проверить корректность заполнения полей;
  4. на указанный почтовый адрес будет отправлено письмо с кодом активации;
  5. после получения письма на странице активации ввести полученный код.

Единоразовый ввод кода активации отменяет все ограничения в использовании Aukro.ua.

Код поступает в течение 10-14 дней после подтверждения намерения о полной активации счета. Если письмо с кодом так и не поступило. рекомендуем заказать код повторно, или обратиться в администрацию через контактную форму.

Внимание, после запроса на получение активационного кода не рекомендуется производить любые изменения в личных данных, так как сформированный активационный код становится недействительным.

На странице Мой Aukro > Мой счет > Данные Aukro счета в форме Активационный код можно найти актуальную информацию об активации счёта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і я не погано торгую на Сландо. Були спроби на аукро, але з нульовим рейтом не дуже хочуть купляти.

Ось і питання чи є сенс вливати бабало щоб розкрутити аккаунт (типу дешевого всякого хламу понакуплювати і там продавати, враховуючи що я торгую не дешевими товарами та в іншій галузі).

Думав, я просто купити аккаунт з рейтом. Але його не так легко знайти.

1) по-моєму купувати чужий ак на чуже ім'я це не правильно і навряд так можна. я б не радив - бо коли в контактних даних Петренко а в платіжних реквізитах Іванов - то виникає настороженість чи не вкрали ак в людини із рейтингом і тепер розводять просто людей.

2) можна не обов'язково продавати, можна купувати собі потрібні якісь речі. рейт росте і від того і від того.

а взагалі моя вам порада - додайте просто собі до ціни своїх лотів/оголошень комісію аукро і задублюйте на цьому сайті весь товар. продаватись буде спершу менше потім трохи більше. і потихеньку ваш рейтинг буде рости і шанси що будуть вибирати вас як продавця підніматися.

PS: у мене перша продажа на аукро була за 200 доларів б/у КПК. Для продавця із нульовим рейтингом - я сам здивувався що так взяли і купляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Якщо плануєте торгувати на АУКРО довгий час - то ніяких куплених акаунтів.

Самому реєструватись і продавати. Старатись максимально догодити клієнтам, і можливо, на перших порах, трохи демпінгувати :)

З часом рейтинг виросте, з'явиться клієнтська база - ціни можна буде вирівняти і додати до них комісію. Торгівля піде веселіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Всім привіт. Хто підкаже як поповнити рахунок через приват 24 ? раніше поповнював без проблем, а зараз даного способу поповнення не знайшов, є можливість поповнити лише через банк ( по квитанції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, дійсно... Є тільки "Роздрукувати квитанцію"...

Ну але це не проблема, в цій квитанції є всі необхідні реквізити для здійснення того ж платежу в Приват24 (в "Платіж по Україні").

Просто раніше в Аукро працював функціонал, який сам за вас заповнював ці всі необхідні дані... ну а тепер доведеться своїми руцями

9Ax3E.jpg

І бере комісію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, дійсно... Є тільки "Роздрукувати квитанцію"...

Ну але це не проблема, в цій квитанції є всі необхідні реквізити для здійснення того ж платежу в Приват24 (в "Платіж по Україні").

Просто раніше в Аукро працював функціонал, який сам за вас заповнював ці всі необхідні дані... ну а тепер доведеться своїми руцями

9Ax3E.jpg

І бере комісію

Раніше це займало 1 хвилину....

І грощі зараховувались майже відразу.

А зараз поповнив в суботу а зарахувало сьогодні. Ітого - майже 5 днів. (3 робочі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...