Перейти до змісту

Підскажіть хто в місті відповідає за світло


ДЯДЯ-ВАДЯ

Рекомендовані повідомлення

в Луцьку в р-н Вишкова маю участок під забудову! На ділянці проведене світло стоїть опора(стовп) є відповідні документи. Світло було 4 роки а то вже пару неділь немає! Цікаво хто міг відключити і чому? П.С.за весь період не разу не платив за електроенергію тому що накрутив аж 20кВт. Всім дякую наперід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти догадайся.

З ким договір заключав на постачання ел.енергії і кому не заплатив за о ті 20кВт той і відрізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі потрібно звернутись в міську філію Волиньобленерго по вул. Залізнична 1 там тобі підкажуть хто обслоговує твій район

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір я не заключав! Це робив попередні власник в якого я купив ділянку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір я не заключав! Це робив попередні власник в якого я купив ділянку.

:) і що? Платити теж повинен попередній власник, по твоїй логіці? ;) Для обленерго є абенент - конкретна адреса, і ця адреса повинна оплачуватись, якщо там є споживання, звичайно. А споживання було, ти ж сам пишеш, що 20 кВт. Оплати, я так розумію, не послідувало, от вони й законно відрізали.

за весь період не разу не платив...

Цікаво хто міг відключити і чому?

:) ти серйозно не розумієш за що відключили?

А на що ти чекав? Що тобі будуть дарувати електроенергію?

Тепер йди до них, пояснюй і заключай новий договір. Я не здивуюсь, якщо вони тобі почнуть втюхувати нове підключення з новими техумовами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов на пошту заплатити за електрику. Глянула касир по базі аж 1.12грн боргу каже що за такий борг не відключають. значить проблема в іншому. З понеділка буду рішати. Відпишу кому цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...