Перейти до змісту

обмін авто плюс земальна ділянка на авто


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

ітак маю ваз 21099, 2001 року в нормальному технічному стані, їздить кожен день без проблем і плюс приватизована земельна ділянка с/г призначення в с.Гаразджа, 0,10 га площа, чудове місце, 50 метрів до озера. Обміняю все це добро на авто щось типу ланоса, сенса, пежо партнер, берлінго, кенгу, не старше 2000 року, хоча принципі розгляну будт який варіант. За детальною інформацією звертайтесь сюди,в ПП, чи по телефону 0663967104 Вадим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на карті показати не можу, тому що сиджу тут з телефону, але спробую розповісти. Так от в самому селі коли проїзджаєте табір їдете ще трошки і буде мостік, відразу за мостіком з'їзджаєте з асфальтованої дороги на ліво на грунтовку... їдучи по грунтовці з лівої сторони іде лінія дач які виходять на озероа з правої сторони земельні ділянки...так от 150 метрів по грунтовці і з правої сторони мій участок...місце класне...150 метрів до маршрутки,50 до озера.

Ділянка с/г призначення,але можна змінити цільове призначення на дачний участок (сам взнавав в сільській раді) і ббудуйте собі будиночок на дачу. Якщо не зрозуміло розказав краще зателефонуйте розкажу по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на карті показати не можу, тому що сиджу тут з телефону, але спробую розповісти. Так от в самому селі коли проїзджаєте табір їдете ще трошки і буде мостік, відразу за мостіком з'їзджаєте з асфальтованої дороги на ліво на грунтовку... їдучи по грунтовці з лівої сторони іде лінія дач які виходять на озероа з правої сторони земельні ділянки...так от 150 метрів по грунтовці і з правої сторони мій участок...місце класне...150 метрів до маршрутки,50 до озера.

Ділянка с/г призначення,але можна змінити цільове призначення на дачний участок (сам взнавав в сільській раді) і ббудуйте собі будиночок на дачу. Якщо не зрозуміло розказав краще зателефонуйте розкажу по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

фотки чого саме вас цікавлять???

фотки чого саме вас цікавлять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотки чого саме вас цікавлять???

фотки чого саме вас цікавлять???

фотки земельноюї ділянки, прилеглих територій, так званого озера. Якщо хочете продати, я думаю форумчани мене підтримають, так як цікавить земельна ділянка, і ціна теж цікава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постараюсь сьогодні зробити ввечері...так як сиджу тут з телефону постараюсь викласти..

постараюсь сьогодні зробити ввечері...так як сиджу тут з телефону постараюсь викласти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...