Перейти до змісту

Куплю комплект дисків на Renault Traffic


myhajlyk

Рекомендовані повідомлення

Куплю комплект дисків на Renault Traffic. Можна з літньою гумою. Розгляну всі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш продає 5 колес на літній гумі, продасть на мою думку і 4, якщо цікавить дам номер телефону в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете шукати від бмв, в трафіка рідкий розмір - 5*118, в бмв 5*120 - набагато легше знайти, можу і я привезти з Німеччини чи Польщі. якщо цікавить - то в лс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю від БМВ, шиномонтажники різне говорять - хто каже "не проблема, ставили неодноразово" а хто навпаки не радить. Вибір за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

myhajlyk

Не врто слухати таких горе-спеціалістів (Akim ;)), які твердять про диски БМВ на Трафіка, наслідки такої можуть бути плачевними для Вас, а не для них, тому краще купіть нормальні диски і їздіть собі спокійно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

myhajlyk

Не врто слухати таких горе-спеціалістів (Akim ;)), які твердять про диски БМВ на Трафіка, наслідки такої можуть бути плачевними для Вас, а не для них, тому краще купіть нормальні диски і їздіть собі спокійно :)

А які наслідки можуть бути не підкажете? На фото диски бмв, 3 рокі катаюся...

post-14742-0-52525600-1420447351_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які наслідки можуть бути не підкажете? На фото диски бмв, 3 рокі катаюся...

Ну і катайтесь на здоров'я :)

Якщо самі зробили дурницю, то не значить що всім потрібно радити робити аналогічні дурниці. Інша справа, якщо ви їх прикрутили спеціальними болтами-ексцентриками, та добре відцентрували по ступиці.

Якщо ж Ви їх "просто прикрутили" і все, то читайте вище.

Ось які, недай Бог звісно, можуть бути наслідки:

https://www.google.c...gL&ved=0CAUQ_AU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не сваріться. З БМВ не хочу дисків. Знаю я про "кулібінство". Це теж що на на ногу туфлі взяти на 2 розміри менше. Я колись навіть мав змогу приміряти голого диска з БМВ 5 "лиса". 3 болта закручуються добре, а далі треба трубу.... А наслідки - зрізає шпильки - і далі фортуна....

Мені ж підійдуть рідні "залізяки", або можна "титани" з відповідною розболтовкою. Всякого роду підпиляти/розсверлити і так сойдьот не пропонуйте. Я не кіт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - можу запропонувати нові чінські диски, хорошої якості, марки RS, зі значком Рено, 300$ за комплект, ну або в гривнях по комерційному курсу. Монтаж, звісно, безкоштовний :)

gradient-rs_classic-5155tl-hs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не сваріться. З БМВ не хочу дисків. Знаю я про "кулібінство". Це теж що на на ногу туфлі взяти на 2 розміри менше. Я колись навіть мав змогу приміряти голого диска з БМВ 5 "лиса". 3 болта закручуються добре, а далі треба трубу.... А наслідки - зрізає шпильки - і далі фортуна....

Мені ж підійдуть рідні "залізяки", або можна "титани" з відповідною розболтовкою. Всякого роду підпиляти/розсверлити і так сойдьот не пропонуйте. Я не кіт....

оригінальний метал, б.у, R16, дуже хороший стан - 50$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...