Jump to content

Продам (процесори, відеокарту, материнку, оперативку


Recommended Posts

Intel® Celeron® Processor E1400 (512K Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB) з кулером - 80 грн. http://ark.intel.com...GHz-800-MHz-FSB

Intel® Core™2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) з кулером - 300 грн. http://ark.intel.com...Hz-1333-MHz-FSB

Обидва не розганялись!

Відеокарта EAH3650 TOP/HTDI/256M - 160 грн. http://www.asus.com/...I256M/overview/

http://www.easycom.c...i_256m/?lang=ru

Silicon Power DDR2-800 2048MB PC2-6400 - 200 грн. http://hard.rozetka....u800s02/p90586/

Kingston 512 MB DDR2 667 MHz - 50 грн. http://hotline.ua/co..._kvr667d2n5512/

Материнская плата Asus P5KPL-AM SE (s775, G31, PCI-Ex16) - 160 грн. http://hard.rozetka....a/34595/p34595/

В мене виникли проблеми з першим слотом для оперативкі, працював на другому з 2 гб стабільно.

0992751715

Link to comment
Share on other sites

Я просив в резерв - передзвонив, автор передзвонив мені через 5 хв, і сказав, що вже хтось інший сльозно просить, пропонує більші суми.... так не гарно. Як мінімум.

Link to comment
Share on other sites

Я просив в резерв - передзвонив, автор передзвонив мені через 5 хв, і сказав, що вже хтось інший сльозно просить, пропонує більші суми.... так не гарно. Як мінімум.

сильно просив це я, як в принципі і зарезервував в темі раніше всіх, більші суми не пропонував(ТС мабуть вигадав), аргументував резервом в темі, просто ще раз доказується що теми про породаж мають мати свої якісь правила, як мінімум вказувати "продам першому хто подзвонить чи першому хто зарезервує чи напише в приват", а то виходять ось такі негарні спори!

Link to comment
Share on other sites

сильно просив це я, як в принципі і зарезервував в темі раніше всіх,

Першим зателефонував я! І Написав із резервом в ПМ. Ніхто ще нічого не написав і ніхто атвору не дзвонив! (Я був в РО і не міг написати в темі)

а то виходять ось такі негарні спори!

Саме так.

Я запитав чи я хтось що сь резервував - він сказав ні. І я перший.

Але якщо хтось так сильно хоче .. - то най має. І на совість.

Link to comment
Share on other sites

Відпаовідаю що таке не гарно! Шановному Zheny@ Тоді коли я звоню і пояснюю людині що пропонуьть стількі і мають бажання забрати комлект а тобі у відповідь кажуть ох і кидають трубочку - ось це не гарно, це на рахунок ВАС! А подруге я намагався купити тут монітор, позвонив до людини і попросив резерв, на наступний день дам точну відповідь, я перезвонив до людини в той же день, вечері сказати що буду купувати - а мені кажуть що продали без, усяких там перезвонювань і попереджень - ось це не гарно! Я принаймні перезвонив і пояснив щоб людина була в курсі - це власне до ВАС.

Link to comment
Share on other sites

Відпаовідаю що таке не гарно! Шановному Zheny@ Тоді коли я звоню і пояснюю людині що пропонуьть стількі і мають бажання забрати комлект а тобі у відповідь кажуть ох і кидають трубочку

А про що було говорти?? Ваша відповідь іншому покупцю мала б бути "Ні". Бо зарезервовано.

А так виходиь влаштували аукціон в телефонному режимі. Хто більше запропонує? Чи Ви чекали, що я стану сльози-соплі лити, що мені "нужніше"?

Я для себе зроблю висновок - ви балабол!

Link to comment
Share on other sites

На подальше щоб не було переписувань! можете робити будь які висновкі. Був би я балабол, взагалі б не перезвонював. В такому випадку вибачай що образив тебе! от тількі чомусь мене не здивувало те що продають так як вигідно продавцю це я про свою ситуацію з монітором.

Link to comment
Share on other sites

Автором теми не було зазначено кому дістається товар, хто написав, подзвонив чи в пп, ось тут і недолугість при створенні тем про продажі на форумі, так само як і манібек 3дні по правилам форуму, гарантій ніяких нема! Моя думка!?

Тому першим можна вважати як тебе Женя так і мене, ти перший в приват/по телефону я перший в темі написав, хоча дивись як знаєш

ТС-прохання якщо всетаки мамку, оперативку 2гб і відяшку не заберуть(ну чи щось з цього лишиться) тримайте за мною, дякую!

Link to comment
Share on other sites

манібек 3дні по правилам форуму,

немає такого в правилах. Це загальноприйняті норми торгівлі на усіх форумах.

Тому першим можна вважати як тебе Женя так і мене, ти перший в приват/по телефону я перший в темі написав, хоча дивись як знає

Я перепитав ТС-а, чи ще хтось писав чи телефонував, він сказав ні. ТОму перший я. Тут справа просто в порядності автора.

Те, що передзвонив і сказав (попередив) , то звичайно добре, але про що попередив, що він віддає іншому, бо хтось соплі в трубку розпускав (сльозно просив) , пздц, то мені теж нада було розплакатися в трубку, як я хочу його товар і готовий більше платити!?

Маячня....

Для себе зробив висновок, автор теми для мене не є порядним продавцем. Хай навіть задарма віддає товари, я в нього купувати / брати нічого не буду!

Link to comment
Share on other sites

На банібеку 3 дні

Материнская плата Asus P5KPL-AM SE (s775, G31, PCI-Ex16) - 160 грн.

Silicon Power DDR2-800 2048MB PC2-6400 - 200 грн.

Відеокарта EAH3650 TOP/HTDI/256M - 160 грн.

да цікаво хто ж це все забрав? якщо Женя дзвонив писав, я в темі резервував, дійсно не порядно!

сльозно просив - це не аргумент!

Сльозний покупець, ділись тоді тим що скупив! я б так зробив би якби виникло спірне питання

Link to comment
Share on other sites

Материнская плата Asus P5KPL-AM SE (s775, G31, PCI-Ex16)

Silicon Power DDR2-800 2048MB PC2-6400

Відеокарта EAH3650 TOP/HTDI/256M

Продано!

Sashapetrash я перепрошую! Ви коли на форумі зарезервували до мене перезвонювали??? тому що дзінків було 5 і я не знаю хто і що. А на рахунок Жені, да він самий перший перезвонив і під час того як я розмовляв із Женьою звонив той у кого зарас ці деталі і він був перед вами! тому прошу вибачення! А якщо ви бажаєте знати деталі розмови з Женьою, перезвоніть мені і я вам розкажу, тоді будете звинувачувати мене, тому що там є невеличкій нюанс.

Intel® Core™2 Duo Processor E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) з кулером - зарезервовано до Вівторка, теж по дзвінку.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...