Перейти до змісту

Шукаю практику


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Допоможіть знайти практику, навчаюсь на другому курсі в відділенні комп'ютерних технологій.

Буду вдячний за будь-які пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше: наївно

По-друге: потрібно було вказати свої реальні навички, чи куди прагнеш розвиватися, а вчитись можна на будь-кого і ніфіга не шурупати. З таким поданням тебе будуть розглядати як чорноробочого. Коли там вона припадає? - на зиму, якраз будеш сніг відкидати і інше.

п.с і без такого подання, кому треба гемор на роботі((

ну ще варіант, тобі запропонують штамп поставити за пакет, або просто літруху мартіні і інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройдись по ІТ-конторках, напросися безкоштовно попрацювати місяць-другий, а там може і візьмуть хоть на пів-ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше: наївно

По-друге: потрібно було вказати свої реальні навички, чи куди прагнеш розвиватися, а вчитись можна на будь-кого і ніфіга не шурупати. З таким поданням тебе будуть розглядати як чорноробочого. Коли там вона припадає? - на зиму, якраз будеш сніг відкидати і інше.

п.с і без такого подання, кому треба гемор на роботі((

ну ще варіант, тобі запропонують штамп поставити за пакет, або просто літруху мартіні і інше.

Вибачте будь ласка, але Ви розрізняєте поняття практика і робота? Людина подала в якій галузі шукає місце практики, і що готова до роботи. Чи Ви хотіли щоб вона резюме склала з пунктів де народилась і в якій школі навчалась. Помоєму це трохи безглуздо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте будь ласка, але Ви розрізняєте поняття практика і робота? Людина подала в якій галузі шукає місце практики, і що готова до роботи. Чи Ви хотіли щоб вона резюме склала з пунктів де народилась і в якій школі навчалась. Помоєму це трохи безглуздо

Вибачаю,

але ще вибачте мене будь ласка, скажіть, а що Ви розумієте під галуззю комп'ютерні технології?

чи написано "комп'юторщик" і цим все сказано

це дуже широка галузь, є люди які більше люблять каніфолі нюхнути , а є рукоблудники прогери (Веб, не веб), сисадміни і інші

і навіщо йому йти до якогось Олега, Петра на ремонт комп'ютерів/телефонів, якщо він викрутку в руках один раз тримав? або навпаки, шарить в електроніці, а у вебі /не в вебі 0?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, можливо трохи не точно висловився, мені не принципово де саме поставлять штамп, головне щоб в компанії був хоч один комп'ютер і мокра печатка...

Хоча звісно хотілось би пройти повноцінну практику й отримати якийсь досвід з можливістю подальшої роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте будь ласка, але Ви розрізняєте поняття практика і робота? Людина подала в якій галузі шукає місце практики, і що готова до роботи. Чи Ви хотіли щоб вона резюме склала з пунктів де народилась і в якій школі навчалась. Помоєму це трохи безглуздо

Вибачаю,

але ще вибачте мене будь ласка, скажіть, а що Ви розумієте під галуззю комп'ютерні технології?

чи написано "комп'юторщик" і цим все сказано

це дуже широка галузь, є люди які більше люблять каніфолі нюхнути , а є рукоблудники прогери (Веб, не веб), сисадміни і інші

і навіщо йому йти до якогось Олега, Петра на ремонт комп'ютерів/телефонів, якщо він викрутку в руках один раз тримав? або навпаки, шарить в електроніці, а у вебі /не в вебі 0?

Ви зрозумійте людина йде на практику, йому не принципово яка робота. Включіть логіку трохи якщо ТС написав комп. технології так вже зрозуміло що це повинно бути звязане з компютерами,це по-перше. А по-друге ніякому директору, на мою думку, не буде заважати людина яка працює безкоштовно, і по-третє, Ви говорити що в чомусь нуль а в тому шарить, так для того і йде на практику щоб навчитись, що поганого в тому що він чогось не знає. Як казав один чоловік, Не соромно не вміти- соромно не хотіти вміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі сюди http://board.lutsk.u...ka/page__st__30

там тебе чекають

не думаю... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему краще було створити не у розділі Робота, а у Студентський базар.

По темі. Помічнику-практиканту будуть раді тут.Напевно тема ще актуальна.

Без могоричів, корисна, патріотична справа. Думаю там є печатка громадської організації.

Звернися до difoto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...