Перейти до змісту

Підскажить в налаштуванні роутера


flashmax

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім.

Потрібна порада, по настройці роутера TOTOLINK N300RT. Даний роутер, має 4 порти lan і звичайно Wi-Fi.

Чи можливо розподілити порівну "швидкість інтернету" між одним із lan портів, та між іншими трьома lan портами та Wi-Fi ?

Скрін QOS і ROUTING SETUP нижче.

post-7598-0-42282300-1417123633_thumb.jp

post-7598-0-24546400-1417124306_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт каже, що можна. Функція "Outstanding bandwidth control with QoS" відповідає за це - перше фото в пості # 1.

1. Активуєте QoS.

2. Вносите локальні ІР або МАС адреси - (потрібні для ідентифікації локальних користувачів, яким потрібно контролювати пропускну здатність)

3. Виберіть потрібний режим (Mode) .

4. Вкажіть потрібну швидкість, для даного користувача.

5. Коментар (щоб не забути, кого обділили) :)

6. Зберігаєте конфігурацію.

7. Тестуєте, чи працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь, але питання трішки в іншому: як організувати розподіл швидкості між одним портом, і всіма іншими, включая Wi-Fi.

Суть проста: роутер стоїть в сусідів, вони користують інетом як через Wi-Fi так і через lan.

Хочу підключитися до одного з lan портів, і отримувати половину швидкості, незалежно від навантаження інших потрів. Якщо я обмежу "свій" порт по швидкості, то коли на інші порти буде підключено наприклад 3 пристрої, вони заберуть більше 3\4 швидкості. А обмежити інші порти+Wi-Fi, кожен окремо - не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керування швидкістю для порту, або групи портів на даному роутері неможливе.

Можете зарезервувати через QoS для своїх ІР адрес певну гарантовану смугу пропускання, всі інші будуть отримувати стільки скільки залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керування швидкістю для порту, або групи портів на даному роутері неможливе.

Можете зарезервувати через QoS для своїх ІР адрес певну гарантовану смугу пропускання, всі інші будуть отримувати стільки скільки залишиться.

Дякую, можна детальніше? Я слабо в цьому розбираюсь.

Наскільки я розумію, потрібно вказати для конкретної IP, крім максимальної пропускної швидкості, ще й мінімальну?

А пріоритет при цьому не потрібно виставляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...