Перейти до змісту

Махльовщик з ОЛХ


Tatarin

Рекомендовані повідомлення

Побачив я на ОЛХ велосипедик . Так як рік назад брали вже в даного продавця товар, тому без сумніву оплатив на картку , щей про знижку домовився . На наступний день продавець мав відправити . а він на 2 недільки в непередбачувану поїздку за кордон . Відправив в середу інтаймом .хоча я просив делівері ( ну буває переплутав .замотався ). Пішов забирати і тут ...... система , колеса ,касета, покришкі, ротори , вилка все "ліве " саме бютжетне вбите в хлам . Звоню і відправляю фото що приїхало . поки нічого внятного не сказав , ( каже напевно хтось зняв і поставив таке, а я особо не розбираюсь). Ну на інтаймі ж такого не могли зробити ? на що відповідає ,- ну не могли :_14: Щось там буркнув про якусь компенсацію і поклав трубку . Якщо до завтра не вирішитися то контакти і номер картки закинкину щоб ніхто бвільше так не попався як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вже тема про ОЛХ (він же ЛОХ). Заяву відразу писати. Можна копію відсканувати і на мейл проду відправити. Може Швидше буде шевелитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер поняття "вже брали щось в нього тому без питань оплатили на картку" в вас не буде ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сплутав кому який відправляти, такий варіант можливий ?

І розкажи що за велосипед,ціна, фото при можливості того що мало приїхати і того що приїхало, чи наявні сліди "недокручених" невідрегульованих вузлів як підозра в швидкій заміні кимось з служби перевізника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть одне навіщо платити наперед????

а так прийшов, глянув, не сподобалось, плюнув, тай хай їде назад, а якщо геть людяний покупець то ще може на карту гроші за пересилку скинути.

а чесно кажучи такими діями самі спонукаете на те шоб вас лоханули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як підозра в швидкій заміні кимось з служби перевізника.

навряд, зараз практично у всіх перевізників відеонагляд, вантажникам\операторам щось мутити ризиковано і не дуже різонно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеса( кросрайди, касета ХТ, ротори ЛХ. ) просто з всім зняли, на їх місце з роторами касетою поставили інші . Вилку ( Марзочі корса)- теж нормально встановлена з перехідником під машинку( вбитий дарт 2) . Система замість холовтеч ( ЛХ) . нормально встановлений якийсь дешевий вбитьй сантурн . Ну вродь все , Та й він не заперечує підміну. Просто якийсь тугий в мові . таке відношення спокійне як недоложив мені задню мигалку в комплект :0124: . Платив на перід бо товариш брав в нього 3 велосипеди . завжди все ок .як з відправкою так і з самими роверами, тай за наложку переплачувати треба ( ну хто ж знав що так вийде ) . З міліцією думаю дохлий номер . будуть вони там розбиратись що стояло що приїхало ,,,? Зараз переговори ведуться проте що продавець буде виясняти в когось там де залишав ровери , що той такий редиска зняв залізяки і поставив інші . Не факт що вони в нього є .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дойшли, що я повертаю велосипед він мені гроші .Було б добре щоб завтра не передумав ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після удачного обміну назад номер мужика і з якої області таки напиши, щоб інші мали на увазі, купляючи щось в нього, про його фокуси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після удачного обміну назад номер мужика і з якої області таки напиши, щоб інші мали на увазі, купляючи щось в нього, про його фокуси

Чесно кажучи мало віриться, що ця людина якийсь аферист - у разі повернення грошей. Думаю турбується про свою репутацію. А даний випадок - можливо якась накладка. Хоча це лише припущення. Автору теми вдалого повернення грошей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олх.юа вже треба переіменовувати в лох.юа. Щось, останнім часом там розвелась ціла купа шахраїв.

Так они наверное так и хотели переименовать, и по понятным причинам этого не сделали.

Могу только представить сколько жалоб им приходит в день :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

олх тут не причому,це частинка кантори, котрій належать купа торгових площадок, у більш ніж 100 країнах.

не втомлююсь повторювати, дуже часто смачна ціна гальмує здоровий глузд і вимикає думалку, якщо покупець не може себе максимально підстрахувати, так це проблема індіанців, а не шерифа...

А надурити можуть всюди, і обважити на базарі, і цигани можуть впарити мідне золото, або викачати те що вдома запилилось, підрізати лопату в транспорті, тощо, таке життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на вашу думку розвод ? http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-kompyuter-apple-imac-27-srochno-nuzhny-dengi-IDbr3FH.html думаю взяти якшо це реально :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на вашу думку розвод ? http://dnepropetrovs...gi-IDbr3FH.html думаю взяти якшо це реально :_04:

Бери наложку і як кажуть "прапор в руки"! А там побачиш - розвод чи ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав пише 100% передплата будьто відсилати боїться що не заберу

Вже якась фігня не зрозуміла, як це боїться? Чого боїться? Пахне розводом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав пише 100% передплата будьто відсилати боїться що не заберу

там схоже фотка фейкова.... книжки на столі - англійською, календар...

UPD: а ось і оригінал - http://www.cnet.com/...pple-imac-2013/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на вашу думку розвод ? http://dnepropetrovs...gi-IDbr3FH.html думаю взяти якшо це реально :_04:

100% разводняк

цитата

на OLX з лист. 2014

Ще є питання?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугл дав купа ссилок на цю картинку.. фотка одна.. лохотрон ще той..

https://www.google.c...nly3p4VoKSa_1rT

Вчіться користуватись Google.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да розвод це 100% навіть видно по ціні або з ним щось не так бо ціна на 27 дюймовий не булаб 4000 і його швидко купили б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще навіть не навчився користуватись нетом :_07: а вже давай когось кинути :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще навіть не навчився користуватись нетом а вже давай когось кинути

та канєха правда, Вадік з Дніпра - добряк, спецом ось загерався щоб продати нормальним пацанам мак за чверть вартості, і да, він любить читати англомовну літературу(стопка книжечок ліворуч), напевно інтелігент, такий точно не надурить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще навіть не навчився користуватись нетом :_07: а вже давай когось кинути :0167:

Та там паморок сидить з освітою трьох класів. Фотка з інету, що таке розділові знаки? СРОЧНА НУЖНЫ ДЕНЬГИ але все це фігня бо якийсь йолоп побачить ціну, уявить із слиною на губах як він сидить за крутяцьким 27-дюймовим моніком із омріяним огризком і, в кращому випадку, просить накладним. "Продавець" морочить голову декілька днів, просить передоплату у випадку "якщо не заберете". Тим часом збирається ціла компанія лохів покупців, зі всіх хоча б по 50 грн за пересил і дєло в шляпє - на чікуху, півас і папіроскі назбирав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

поясніть одне навіщо платити наперед????

а так прийшов, глянув, не сподобалось, плюнув, тай хай їде назад

Так на Укрпошті, Новій пошті, Делівері та ін. поки ви за За посилку не заплатите гроші, вам її не видадуть? Як ви подивитесь без оплати, що там є? Як казали у фільмі "12 стільців" - "Утром деньги, вечером стулья".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...