Перейти до змісту

Потріб на порада "отримання ділянки під забудову"


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. моя дружина написала заяву в сільску раду для отримання "безкоштовної" ділянки під забудову. голова сільскої ради відповіла що є ділянка, і сесія розглянула і прийняла рішення видти ділянку під забуову, але шоб отримати ділянку потрібно сплатити 7 тисяч в благодійний фонд сільскої ради. промоніторивши рунет ніде не знайшов що потрібно платити в якісь фонди. підкажіть як правильно поступити в даній ситуації, адже ділянка по закону БЕЗКОШТОВНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя дружина написала заяву в сільску раду для отримання "безкоштовної" ділянки під забудову.

на підставі чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Законно зем ділянки видаються безкоштовно, але насправді ... повна х..ня. Якщо 7 тис. грн. і зем.діл. нормальна то нешукай собі "геморою", а скоріш плати і оформляй. Літом собі шукав, то сів в машину до сільського голови і він позїдив показав які в нього (периферія м. Луцька) ціни на землю. Але він мабуть любив стабільність (тут сарказм) бо 12 соток в нього в сільській раді були по 50 тис.грн. Хоча земельні ділянки були і під охоронними зонами ПЛ 110 кВ, і майже в камишах (болото), і нормальні ще були, ... ой ні ))) вже небуло, бо хтось більше грошей запропонував ... отака то реальність малята.

Довго про це можна писати але вже хочу спати, так як трошки запрацювався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 тисяч в благодійний фонд сільскої ради.

Тобто хабар сільському голові. Ділянки надаються безкоштовно. Можете звернутись в прокуратуру.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 тисяч в благодійний фонд сільскої ради.

Тобто хабар сільському голові. Ділянки надаються безкоштовно. Можете звернутись в прокуратуру.

Не обовязково хабар. Я платив при отримані добровільний внесок через банк на рахунок с/р на розвиток села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення сесії є? Якщо так - бери його і оформляй ділянку.

Не дають - пиши заяву про видачу письмову і реєструй в приймальній сільради.

Хочеш - підходь до мене, безкоштовно напишу на ім"я сільського голови адвокатський запит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ділянка по закону БЕЗКОШТОВНА"

краєм вуха чув що з початку 2015 року, без розробки детального плану території, а значить без призначення комплексної забудови, буде заборонено роздавати ділянки. Чи так це не знаю, але якщо так то через місяць та ділянка вартуватиме вже великі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 7 тис. грн. і зем.діл. нормальна то нешукай собі "геморою", а скоріш плати і оформляй.

якшо нормальна ділянка плати і заберай,

За що боролись на те і на поролись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина написала заяву на підставі того що вони проживає в даному селі.

мені не жалко перерахувати кошти на благодійний фонд, проблема в тому що кошти ідуть в кармани чиновників.

я сюди написав не для того щоб ви переконували відроджувати корупцію, я хочу щоб все було по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді цікавить таке питання вже для себе: а чи дадуть мені ділянку в Луцьку ??))) прописаний в Луцьку а зараз живу за межами міста....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж дадуть квитанцію.За ці кошти має проводитись благоустрій села.Просто треба за цим слідкувати. В Боратині дороги та інфраструктура саме з таких внесків.

Ну і перш,чим сваритися з сільрадою ,варто вивчити повний перелік всіх потрібних в майбутньому від них довідок та дозволів.

Щоб не було потім нестерпно боляче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Боратин фігня повна...в них доходи йдуть з Кромберга .... 3 млн в рік капає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

про Боратин фігня повна...в них доходи йдуть з Кромберга .... 3 млн в рік капає

перших 5ть років він взагалі нічого не платив, - канікули їм податкова зробила... лише з 6го року гроші пішли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, я тежхочу ділянку безкоштовно, де таке роздають?

По селах в основному. Звертайтесь в сільські ради, чи в них є вільни ділянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...