Перейти до змісту

Проблема з кінескопом телевізора


Anonymous@

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт!

Це питання перш за все до гуру) по ремонту телевізорів або до тих хто стикався з такою проблемою.

Є телевізор Thomson (менше 19'') і на службі уже років з 10. Але виникла така ситуація: екран віддає червонуватим кольором, зображення взагалі відрізняється від оригіналу (для прикладу: зелений колір відображається як синій). На 1-3 секунду зображення на екрані може відображатися нормально, потім знову те саме. Інколи абсолютно стає зеленим і по ньому видно як іде промінь (розгортка зображення). Звідси постає питання: чи можливо це відремонтувати і чи ВАРТО взагалі його ремонтувати, а краще купити новий?

Допоможіть у цій проблемі, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знати б який там кінескоп бо в мене є якраз два телевізора із згорівшими платами

а так взагалі то швидше всього кінескоп помирає, але в першу чергу подивіться чи не стоїть він у вас в місці сильного магнітного поля бо як правило таке зображення як ви описуєте то це від того що кінескоп намагнічений, а під дією зовнішнього магнітного поля розмагнічувальна система телевізора просто не справляється зі своєю функцією

а сама несправність проявилась різко(показувало нормально і тут стала палітра неєстествених кольорів)

ЧИ ЦЕ З ЧАСОМ ПРОЯВИЛОСЬ?

бо можливо я помиляюсь і несправним може виявитись відеопідсилювач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"На 1-3 секунду зображення на екрані може відображатися нормально" - це говорить про те, що кінескоп в порядку.

"... і по ньому видно як іде промінь (розгортка зображення)" - це теж підтверджує, що несправність в електроніці.

Завези, наприклад, в ремпобуттехніку на Московській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це не замагніченість кінескопа, а, скоріше, підмикання катода зеленого на модулятор.

Можу провести діагностику і ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке "підмикання зеленого катода"?!

"екран віддає червонуватим кольором, зображення взагалі відрізняється від оригіналу (для прикладу: зелений колір відображається як синій)" + " Інколи абсолютно стає зеленим і по ньому видно як іде промінь "

Якби "підмикав" катод, то екран конкретно і повністю заливало б одним кольором.

(До речі, таке "підмикання" деколи лікується легким постукуванням ручкою викрутки по хвостовику кінескопа :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не уважно прочитав пост ТС-а так швидше всього проблема в електроніці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і написано

Інколи абсолютно стає зеленим і по ньому видно як іде промінь (розгортка зображення).
- лінії зворотнього ходу променя на зеленому фоні - класичне підмикання катода G на модулятор.

Повторюю

Можу провести діагностику і ремонт.
  • 0


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це не замагніченість кінескопа, а, скоріше, підмикання катода зеленого на модулятор.

Можу провести діагностику і ремонт.

Скільки мені це коштуватиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діагностика - задарма, як бордівцю.

Вартість ремонту стане відома після діагностикии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом така ситуація:

"До речі, таке "підмикання" деколи лікується легким постукуванням ручкою викрутки по хвостовику кінескопа" jack74 - допомогло.. але хвилин на 15. Знайомий знайомого прийшов, подивився, щось нашаманив і вуаля працює. Сказав якесь замикання чогось на шось. Поки працює, якщо протягом місяця все буде ОК, то житиме далі, інакше на свалку ібо віддати на деталі.

Отже, дякую всім хто взяв участь у розборі даної ситуації.

Р.S. Дякую Michaylo за проявлену ініціативу допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і далі кінескоп буде викабелюватись - дай знати, куплю ТВ на запчастини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...