Перейти до змісту

Шукаємо системного адміністратора


Світтлана

Рекомендовані повідомлення

це ж для всього зоопарку треба тримати запчастини для оперативної заміни

Наївний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на багатьох фірмах простої ніхто не рахує, тому мало хто печеться про заміни й так далі.

Тому що коли півень клює, тоді бабкі дадуть на що хочеш "аби робило, і то вже караул", а коли кажеш "я ж казав, що треба було купити, ви сказали бабла нема, не дамо", а коли вилітає щось всеодно стаєш "мудаком" - це так на багатьох фірмах.

На фірмах, там де "айтішніки" царі, там все працює бездоаганно, бо їм вірять, і якщо вони кажуть "треба", це значить треба, і купують те що треба, а не на те, що є гроші.

Я пройшов через шлях "ліпіння з гавна коників", тому зараз ставлюсь простіше, поламалось щось, кажу треба купити нове, ліпити з гавна не буду, тому що нема смислу. Колись був прикол в мене, директриса визвала і каже, чому в нас ксерокс поламався, я кажу він 8 років працював день в день, і стільки не друкував листків, що сам виробник ахнув би, тому кажу треба там роліки замінити і буде ще пахать, вона мені винесла мозг за 300 грн.

PS: Тому звертаюсь до всіх адмінів, перестаньте "ліпити коники з гавна", тому що після такого адміна важко пояснити що треба купити нову техніку, і треба деякий парк замінити, тому що всі звикли, що воно "якось" там працює, і пофігу ефективно чи ні, ключове слово "якось".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО керовніцтво підписувало кожному адміну - те й стоїть. Це відображення "релігії" існуючого (на той момент) адміна :)

ну я розумію що релігії різні (і кожна має право на життя)

але ж має бути якась спадковість....

і якщо адміни так часто міняються то має бути якийсь "ІТдиректор" чи "начальник департаменту" який виконує глобальне керівництво і йде вибраним курсом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Панкурчак" такого напевно відродясь не було, якби було, то напевно адміни там ніколи б не мінялись.

Я от за це й борюсь зараз, тому що важко якось втолкувати людям що це треба і без цього ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і якщо адміни так часто міняються то має бути якийсь "ІТдиректор" чи "начальник департаменту" який виконує глобальне керівництво і йде вибраним курсом

Spongebob-imagination.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, Я якраз той "просто начитаний заучка" з яким Ви говорили.

о, якщо є хто місцевий, все хотів спитати :

Робота з серверами HP, Supermicro, Dell, Intel

в чому такий вінегрет з серверів? це ж не зручно стільки різнотипних залізяк :(

Пан курчак - це група компаній, і в кожної різні можливості по купівлі техніки

Intel MFSYS25 (брендований рімом) пролобіювали колись "внєдренці" 1С (по іншому їх не назвеш)

HP куплялись за "кращих часів"

Supermicro - на що хватило грошей

to Zheny@ мені менше 35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zheny@ мені менше 35

Значить приношу свої вибачення.

Відписав в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ Zheny@ устроился?))

ЗЫЫ

У вас взагалі хоть є якісь сертифікати на знання чогось, що має відношення до системного адміністрування, яке видане наприклад Cisco, чи Microsof?

А потом у "сыртыфыцырованых списиалистов" пинги в Европу глючат угу.

ЗЫЫЫ Еще когда Снейк админил, уже тогда невесело было - судя по всему не поменялось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...