Перейти до змісту

Виконую роботи по фасаду, покрівлі, цоколю, підшиві


Tani

Рекомендовані повідомлення

Виконую роботи по нанесенню бараника на фасад, мозаїки та інших структур

Утеплення фасаду - пінопласт, мінеральна вата

Монтаж, демонтаж покрівлі

Підшива деревом, вагонкою

Цоколь - камінь, плитка та ін.

тел. 0507179977

та також якщо потрібні інші ремонтно-будівельні роботи звертайтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже цей чоловік знайшов собі майстрів, але дякую за допомогу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виконую роботи по нанесенню бараника на фасад, мозаїки та інших структур

Утеплення фасаду - пінопласт, мінеральна вата

тел. 0507179977

10.11.14. приблизно 11-12 година - Клієнт (тобто я) зустрічає на форумі оголошення і телефонує за вказаним номером, оскільки цікавиться такими послугами. В трубці "Абонент не абонент". Через 15-20 хвилин Абонент вже абонент сам набирає Клієнта. Коротко розповідаю що мене цікавить. Абонент називає приблизні розцінки і сам пропонує за 1,5-2 годин під"їхати для уточнення деталей по роботі (Слова Абонента: я на машині, мені буде зручно до вас під"їхати через 1,5-2 годинки. Наберу). Клієнт чекає, не відлучаючись від дому. До 18.30 Абонент не турбує Клієнта. Клієнт в 18.30 вирішує сам зателефонувати і поцікавитися що і як. Слова Абонента: о, це ви, так.... я зараз тільки виїзджаю з роботи... Давайте завтра. Клієнт: завтра не матиму можливості чекати вдома...Чи можна все-таки сьогодні. Розмова на 10-15 хв. Абонент: добре, я щось там вирішу, наберу і під"їду. Клієнт: чекатиму... Чекав і недочекався...

11.11.14 Обопільне чекання....

12.11.14 8.50 - Клієнт (надіючись ще до роботи швидко зустрітися і домовитися) телефонує Абоненту. Абонент на дзвінок не реагує. Нічого, ми не горді, хочемо дати комусь зробити шмат роботи і заробити - робимо повторні дзвінки в 14.10 і в 18.00. Реакція Абонента нульова (напевно забув телефон дома).

13.11.14 12.15 Клієнт невгамовний, та Абонент вирізняється стійкістю позиції не піднімати трубку.

От така "історія".

P.S. нащо давати оголошення, якщо спочатку погоджуєтеся взятися за роботу, а потім "морозитися"? "Дитячий садок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...