Перейти до змісту

Заміна газової колонки


TIMO

Рекомендовані повідомлення

Може замінити Волиньгаз або якась інша контора (типу "Бош" на Бандери). З ними заключаєш договір на обслуговування. Потім ту колонку треба узаконити. Взяти довідку про димвентканали в жеку (присилають майстра для перевірки), будинкову книгу, договір і іти в Волиньгаз. Але краще спочатку до них зайти і спитати що точно треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бош" переїхав вроді на Дубнівську.

Приходив з ЖЕКу майстер ремонтувати колонку, то казав, що людям зі склопакетами треба робити вивід на вулицю, щоб узаконили нову колонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підсказати як проводиться заміна газової колонки в квартирі?

Варіантів є аж три:

1) як вище написали - піти на Франка на "Волиньгаз" в "єдине вікно" - воно біля входу в адмінкорпус, в приміщенні їх магазину. Там все розкажуть (або спочатку подзвонити 77-69-08). Кроків там буде багато - написати заяву, дочекатись поки вона з резолюцією потрапить до проектантів, дочекатись проекту, оплатити купу квитанцій, взяти в ЖЕКу акт перевірки димовентиляційних каналів і т.д. - мінімум чотири візити;

2) найняти майстра, який і встановить колонку, і сам же оформить всі документи;

3) найняти майстра, який тільки встановить нову колонку, а потім займатись узаконенням.

Принаймні, так було років два тому.

Краще все ж робити спочатку проект, а потім ставити колонку. Мені "узаконення" було майже безкоштовним (бо загубили мою першу заяву), але можна втрапити на штраф (теоретично - ще й на відключення газу в квартирі).

Для українських виробників колонок договір на обслуговування може бути не потрібний, але це вже нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може замінити Волиньгаз або якась інша контора (типу "Бош" на Бандери). З ними заключаєш договір на обслуговування. Потім ту колонку треба узаконити. Взяти довідку про димвентканали в жеку (присилають майстра для перевірки), будинкову книгу, договір і іти в Волиньгаз. Але краще спочатку до них зайти і спитати що точно треба

підтримую на всі 100, спочатку у Волиньгаз - сам це пройшов.

Мої доки також втрачали. а там був проект, прийшлось переробляти.

Ще порада. якщо не має лічильника - то одразу робіть і на нього проект і бажано із встановленням. Діяла програм безкоштовного встановлення - взнавайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки слідкуйте які документи віддаєте, максимум копій робіть і опис того, що віддаєте у Волгаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяти довідку про димвентканали в жеку (присилають майстра для перевірки)

взяти в ЖЕКу акт перевірки димовентиляційних каналів і т.д.

вазможни варіанти ;)

Приходив з ЖЕКу майстер ремонтувати колонку, то казав, що людям зі склопакетами треба робити вивід на вулицю, щоб узаконили нову колонку.

Що на вулицю виводити? Не зрозумів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час цікавить саме як узаконити, фірму яка встановить та надасть необхідні документи (акт, договір.....) я маю...

Є необхідність термінової заміни колонки тому мені не підходить варіант з збором документів.......... Окрім того на протязі місяця має бути встановлено лічильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час цікавить саме як узаконити, фірму яка встановить та надасть необхідні документи (акт, договір.....) я маю...

Є необхідність термінової заміни колонки тому мені не підходить варіант з збором документів.......... Окрім того на протязі місяця має бути встановлено лічильник.

Процедура буде однакова - що при узаконенні, що при виробленні документів у встановленому порядку. І кількість візитів на Волиньгаз так само. Різниця - в тому, що можна втрапити на санкції, і є ризик відключення газу (якщо виявлять самовільну заміну).

Щодо встановлення лічильника - то тут також треба робити проект і ходити в той же Волиньгаз.

Тому я б порадив звернутись в єдине вікно (телефон писав вище), і написати заяву на заміну колонки і на встановлення лічильника (або дві окремі заяви). Заяву як мінімум сфотографувати на телефон. А тоді, якщо сильно "горить", міняти колонку без проекта (якщо підрядник гарантує, що проблем не буде - наприклад, я міняв колонку на "українського" виробництва і меншої потужності, ніж стояла, і на те ж саме місце), а потім поступово узаконювати. В мене узаконення затягнулось десь на півроку. Хотіли відключати за самовільну заміну, але оскільки вони загубили мою першу заяву, то в мене був "залізобетонний" аргумент - "сам дурак, піду до начальника і нароблю кіпішу - куди поділи мою заяву, яку я, як законослухняний громадянин, написав".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За самовільне встановлення точно газ запломбують, а вже тоді треба буде узаконювати робити всі документи: проект, документи на колонку, довідка від ЖЕКу, договір підписати в кого немає, і одним словом вам скажуть у Волиньгазі...

Нам за 3 тижні підключили, але ми весь час дзвонили до них...

PS/ Найдовше довелося чекати проект...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...