Перейти до змісту

Samsung NP - R20 ноут


Alto®WoLF

Рекомендовані повідомлення

Привет всем... начну с главного. Друг купил в магазине ноут... всё ничего но с новой ОС Виста. Да я знаю что новое всегда наверное лучше старого но не в моём варианте. А суть в том что оперативки в компе всего навсего 512 мб, и при работе с данной ОС комп "тормозит". Я беру и сношу всё... устанавливаю старый добрый ХР и начинаю устанавливать дрова на оборудование... но здесь нашла коса на камень... драйвер оборудования PCI Device отсутствует...код ошибки 28. На фирменном сайте я его не нашёл... и комп без звука + не поддерживает установку некоторых програм... и вообще работает "криво". Ребята может у кого есть диск с дровами на данную модель заточенную по ОС ХР ??? помогите, за мной не заржавеет. Зачем ставить на изначально слабое "железо" Висту? ведь она требует минимум 1 гектар оперативки... тогда она по настоящему работает ... а здесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію PCI Device це звук? Питання стоїть у тому чи ти дійсно не найшов чи не ставиться ? Якщо дійсно звук то я найшов на оффсайті його ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же ви шановний Alto®WoLF шукали коли при введені в гугл NP - R20 xp driver один з перших показується ось цей результат...

http://driver.ru/?H=NP-R20&By=Samsung

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С сайта Samsung я скачал полностью все дрова. Но в них не найдено... Теперь вот пробую качасть с ДРОВ.РУ ... попробую. Спасибо всем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо пункт 1.3 Правил конференції Залізо і переїжджаємо в Програми раді, що не отримали попередження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу Вибачення ... іноді забуваєшься тай починаєшь шукати поради не дивлячись на правила. Ще раз прошу пробачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хммм, чтоб на висте не было дров, это я слышал, но чтоб на висту были дрова, а на ХP нету, то это впервое ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На борді вже було декікька тем з пошуку дров для ноутів проданих з вістою...

Добровільно-примусова кампанія мелкомягких з переходу всіх на вісту і тут дала про себе знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в тебе дрова є скачані а каже вінда що не знайдений пристрій, тоді в тебе стоїть шина HD audio. Тоді виходин на мікрософтофський сайт і шукаєш Hotfix - Microsoft Hotfix KB888111, або набираєш в гуглях. Це Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver version 1.0a available for Windows XP, Windows Server 2003, and Windows 2000. Ставиш спочатку його і в тебе знаходиться звук, модем і деякі нові відюхи , особливо від АТІ. Потім ставиш дрова що зкачані з сайта Samsung. Будуть запитання пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх пацаны... попотел я над этой проблемой. Просто не могу понять зачем на этот ноут ставить "Висту"!!??!! в итоге поборол проблему... А поборол тем что просто напросто из "Диспетчера" удалил данное оборудование и после перезагрузки.... но уже только после второй попытки комп начал искать дрова на диске и в итоге нашёл их и установил. Я честно в конце концов сам не поверил :D но слава Богу всё хорошо. На старом добром ХР компик работает так что налюбоваться нельзя :blink: но раньше... брбр душа терзалась при виде загрузки ОС "Виста"...

Теперь о наболевшем. Зачем продавать компьютеры с изначально слабой работоспособностью с операционной системой "Виста"? Эх... не понять загадочную славянскую душу :blush:

Спасибо Всем за помощь и советы. Thanks :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем продавать компьютеры с изначально слабой работоспособностью с операционной системой "Виста"?
З власних спостережень -- якщо в вісті повідключати всі красивості, прозорості і інші AeroGlass (привести її зовнішній вигляд до вигляду ХР зі скіном Windows Classic), то тормозить вона ще менше, ніж ХР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки віндовз не муч, всеодно Лінукс не вийде.

а лінукс і віндовз треба було латиницею писати?

Linux Windows

мені попередження не буде? ой ми ж не в залізі..

цікаво що за таке правило? по моєму якщо одного разу назва написана мовою оригіналу, то далі можна писати як завгодно. не всі ж такі розумні шукати назви тільки англійською..

Ой то вже оффтопік і флейм. Жах! пристрельте мене, поки іще куди не заліз..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...