Перейти до змісту

Качественные наушники


Рекомендовані повідомлення

А хто що думає про навушники Philips SHP2000 ?http://www.consumer.philips.com/consumer/ru/ua/consumer/cc/_productid_SHP2000_00_UA_CONSUMER/SHP2000-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
назрело и у меня пара вопросов про наушники:

разница открытых/закрытых для окружающих и для слушателей?

если кто уже пользуется Sennheiser HD 205 - выскажитесь

что еще можно попробовать/пощупать в этом классе/ценовом диапазоне

ЗЫ: Audio-Technica ATH-ES7 покупать смысла особо не вижу :huh:

и кто что может сказать про Technics?

дешевые Technics лутше не брать, но зато ухи от 100 у.е и выше, круче Technics просто не найти, одни из лутших (качественных) наушников в мире считаются Technics (тот же Panasonic), студии и професиональные диджеи очень любят марку Technics, в принципе Technics тяжело с чем то сравнивать, а Sennheiser и рядом с ними не лежали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати купил себе к плееру ухи Panasonic RP-HNJ30 (очень хорошие низкие, высоких немного не хватает, но в целом довольно неплохо)

а с компиком юзаю Koss UR29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевые Technics лутше не брать, но зато ухи от 100 у.е и выше, круче Technics просто не найти, одни из лутших (качественных) наушников в мире

звучит как-то "Мерседес дешевле суммы Х лучше не брать" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевые Technics лутше не брать, но зато ухи от 100 у.е и выше, круче Technics просто не найти, одни из лутших (качественных) наушников в мире

звучит как-то "Мерседес дешевле суммы Х лучше не брать" :)

качество стоит денег, в техниксах правильный звук, они выдают то что реально заложено в дорожке, некоторые домохозяйки нарекают, что в них мало басов и (или) СЧ, на самом деле это просто в наушниках не завышены НЧ и СЧ, как это обычно делается в Косс, Сенхейсер и подобных :(, если человек не музыкальный меломан то техникс лутше не брать, только ростроится что в них нет бум бум тыц тыц, так что б обрыгатся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ну не знаю що там у вас і як, а мене мої Sennheizer HD 205sennheiser_hd_205_2.jpg влаштовують на всі сто! Вони в мене в парі з YP-K3J samsungk3black05.jpg що в загальному на мою думку складає маленький шматочок С4 на мені, такий собі маджахед=))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Текниксы весьма познавательно. Вот интересно, на какой технике и каком материале автор сравнивал Сенхайзеры какие-то типа средних ушек HD-580 с текниксами от 100 баков?

Чаще, конешно , приходится слышать такие радикальные заявления от владельцев техники SVEN и BBK, которым сливают те же текниксы, что понятно, а также всяческие Ямахи, Сони, уж не говоря об Аркамах, Надах или там Неимах с Линнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

На мою думку навушники які одні з найкращих:

Sennheiser HD25-II

Sennheiser_HD25.jpg

Technics RP-DJ1210 / Technics RP DJ 1211

RP-DJ1210E-S(2404).jpg

В самого Technics RP-DJ1210 !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Власне постала проблема заміни наушників (довгий час користуюсь Koss The Plug), для прослуховування музики на Motorola Defy.

Чи є альтернатива цим вкладишам по ціні/якості ?

Звісно є варінанти Sennheiser CX 175 та Sennheiser CX 300-II Chrome, але чи доречно (буде відчутна різниця) для даної мети витрачати 300 -500грн.?

Цікаво почути саме поради з власного досвіду того чим ви користуетесь?

Обов'язкова вимога - тип вкладиші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

Вельмишановні луцькі меломани, підкажіть, будь-ласка. де зараз в Луцьку можна придбати хороші недорогі навушники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточніть

для когось 50 грн це недорогі, а для когось 500

які ви хотіли б? Вакуумні, закриті, портативні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакуумні або закриті.

Головне - щоб низькі частоти добре відтворювались, і ціна була в районі 200 грн максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб низькі частоти бамкали добре - це koss the plug

(зараз закидають мене помідорами любителі шененхейзера)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб низькі частоти бамкали добре - це koss the plug

(зараз закидають мене помідорами любителі шененхейзера)

Холівар назріває? Дайош AKG! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там із косами, а мої Sony MDR-ZX300 ніби мають норм бас і шумоізоляція більш менш, не танк але навколишній шум практично не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(зараз закидають мене помідорами любителі шененхейзера)

Помідорами кидати не буду, але мої старенькі

радують мене вже років 5...... чи 6..................... Нічого кращого я не хочу...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xforester, згідний, хороші навушники. Слухав. І звучать гарно і на голові зручно

Але вони "до 200" не вписуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хтось таки в курсі, де саме їх в Луцьку можна купити?)

В ЦУМі дороговато просять за них, а в музичних магазинах - китайська дічь з невідомими назвами...

Може в кого ще які варіанти є, де вищезгадані "коси", "сеннхайзери", "ейкейджі" та "соні" продаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що знаєш що купувати (мацав руками і слухав як звучать), то найкраще замовити в інтернет-магазині..... зараз їх безліч....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хтось таки в курсі, де саме їх в Луцьку можна купити?)

В ЦУМі дороговато просять за них, а в музичних магазинах - китайська дічь з невідомими назвами...

Може в кого ще які варіанти є, де вищезгадані "коси", "сеннхайзери", "ейкейджі" та "соні" продаються?

Свої "сеннхайзери" брав в МОЙО (на Л.Українки) . Було з чого вибрати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЙО

Якщо хочете дешевше то туди іти щось купувати не краща ідея.

Так , ціни там не малі , але вуха оригінальні + гарантія . (Свої вже раз міняв по гарантії , ніяких проблем)

Якщо людина хоче "сенхайзери" чи " коси" - вона хоче слухатит якісну музику , а в дешевих підробках її (якості ) немає ...

Там також не морозилися як в "ельдорадо" розпакувати і послухати . Які захотів , ті при тобі відкрили і включили , і ти не зобов'язаний їх купити якщо не понравились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся я по магазинах... Тепер і сам можу відповісти на своє питання)

Є великий вибір навушників в цифрових магазинах по вул. Лесі Українки.

З недорогих вакуумних вух з великим діапазоном частот найбільше уваги привернули Кoss the plug в магазині Nimfa (екс-Діавест) за 145 грн та акційна ціна 99 грн на JVС в магазині MoYo.

І там, і там дають гарантію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...