Перейти до змісту

Качественные наушники


Рекомендовані повідомлення

собсно хочу прикупить наушники к MP3 плееру, незнаю только что лутше что хуже, мне нужно что бы был качественный звук, кто что думает по этому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

KOSS Sporta Pro

Что-то вот такое

Небольшие. Можно носить их на голове, можно на затылке. Складываются в ничто - удобно в кармане таскать :)

Звук для такой цены очень и очень хороший. А в сочетании с качественым плейером (например, у меня эти уши и iRiver) - жесть просто :)

Все капельки нервно курят в стороне - никогда они не будут передавать низкие частоты нормально, гы :(

Кстати, и низкие, и высокие, и средние частоты воспроизводятся правильно, чётко и без искажений.

Оч.рекомендую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наверно остановлюсь на KOSS Sporta Pro или KOSS Porta Pro, очень хваленые модельки, попробую как они

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене цікавлять навушники, в яких можна спати. Я часто використовую телефон як плеєр коли лягаю спати, і музику слухаю через навушники, щоб не заважати іншим домашнім. Але стандартні навушники від телефона не тримаються в вухах і вилітають :)

Порадьте якісь навушники, які не вилітають з вух або в яких є поголів'я, але щоб вони не заважали, коли голова лежить на подушці :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже мучаюсь этим вопросом... Пока единственный вариант вижу - вот такой Зенхайзер, крепится на каждое ухо отдельно, почти как прищепка - но надо проводить тест-драйв на подушке. Если получится - поделюсь впечатлениями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене цікавлять навушники, в яких можна спати. Я часто використовую телефон як плеєр коли лягаю спати, і музику слухаю через навушники, щоб не заважати іншим домашнім. Але стандартні навушники від телефона не тримаються в вухах і вилітають :)

Порадьте якісь навушники, які не вилітають з вух або в яких є поголів'я, але щоб вони не заважали, коли голова лежить на подушці :beer:

зачем покупать новые наушники? когда в уши вставиш наушники,то заклей их (уши) скочем. говорят помогает :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sennheizer HD 580

На голові не відчуваються...

А если голова на подушке крутится - они спадают или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, посмотри Sennheiser CX 300, там специальные резиновые вставки 3 разных диаметров под любые уши в комплекте - чтоб крепко держались ;) (хотя конечно не только у них, но мне именно эта модель больше всего по душе) - я себе такие буду брать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не розпочинати нової теми... Порадьте хороші навушники для домашнього прослуховування, за комп’ютером. Такі щоб були більшменш довговічні ;) і видавали якісний звук, бажано до 300грн.

потріть пост№12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не розпочинати нової теми... Порадьте хороші навушники для домашнього прослуховування, за комп’ютером. Такі щоб були більшменш довговічні ;) і видавали якісний звук, бажано до 300грн.

Купив собі Sennheiser HD202.

Дуже радий.

Ціна десь 130 грн.

http://www.prodj.com.ua/index.php?i=1&t=144&tb=5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не розпочинати нової теми... Порадьте хороші навушники для домашнього прослуховування, за комп’ютером. Такі щоб були більшменш довговічні :) і видавали якісний звук, бажано до 300грн.

Хороший вибір буде Sennheiser HD 205.

Відрізняються дуже добрим подавленням зовнішніх шумів.

Звук супер, + зручна конструкція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі Sennheiser HD202.

Дуже радий.

Ціна десь 130 грн.

http://www.prodj.com.ua/index.php?i=1&t=144&tb=5

А де брав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ursa - ні

HD 515 - теж грають класно, але на голові щільно сидять, і неможливо зменшити силу притискання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі Sennheiser HD202.

Дуже радий.

Ціна десь 130 грн.

http://www.prodj.com.ua/index.php?i=1&t=144&tb=5

в мене тож такі. Навушники супер, але в них спати - просто жесть :o

як на мене для таких випадків можуть підійти SENNHEISER CX 300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем покупать новые наушники? когда в уши вставиш наушники,то заклей их (уши) скочем. говорят помогает :)
Отримуєш попередження. Якщо до 25 грудня не викладеш сюди своє фото з навушниками і заклеєними скотчем вухами (як підтвердження корисності твоєї поради), то отримаєш бан на місяць, до 25 січня за пораду, яка може зашкодити здоров'ю довірливих читачів форуму.

2 All:Чесно кажучи HD-580 якісь надто масивні... не уявляю як в них спати на боку ;)

Я чомусь більш схольний був до вух на зразок Sennheiser PMX 70 Sport або Sennheiser PX 10. Відговоріть мене ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де брав ?

Брав у atoller'a. :)

М-да... Мені це нічого не говорить

давайте з такими розмовами в приват. Останнє китайське попередження.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю.. але мені здається, що в навушниках спати не реально ;)

хіба шо не повертати голову на бік...

2 Plum

я тут не причом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не на боку, на спині. Можна заснути та не почути. Або вирвати їх з роз"єму, не звернувши увагу... Правда, я вже навчений :). Навіть з дешевого МП3 - звук цікавий. А вже з середнього КПК - вже розумієш, що 256 відрізняється від 320 суттєво, але все це значно гірше СД...

Правда, Hd-515 теж грають живо, відчувається кров, але там погано зроблено кріпленя на голову, хоча це відносно...І ціна лише 450 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить саме варіант, який не буде заважати спати в будь-якому положенні. На спині мені спати протипоказано -- я хроплю, і тоді навушники потрібно буде купувати всій родині, а не тільки мені :)

Нинішні "вуха" від Nokia саме такі, спати на боку не заважають, а проблема тільки в тому що в вухах вони не тримаються. Колись ще здається "банани" KOSS були з наконечниками з цікавого матеріалу -- їх потрібно було зжати, вставити в вуха, і вони там розпрямлялись, набираючи форму вушного каналу, і після цього з вух не випадали. Зараз щось таке пропонується?

Не виривати провід вже навчений, кручусь уві сні "правильно" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, не маю такого досвіду :)

Слухати на боці... ;)

Всі маленькі вушка, незалежно від ціни, грають значно гірше своїх великих братиків...

Хоча люди щось там казали про Коси-Плуги, але інші, які слухати люблять, не радили таку штуку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...