Перейти до змісту

Добова потреба у йоді та його джерела


cody

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

От ви прочитаєте, посмієтесь з реклами товару і забудете. А хтось прочитає, перейметься нестачею йоду в організму і побіжить в аптеку. Не дарма ж аптеки у нас буквально на кожному кроці - вигідний це бізнес сьогодні

А той факт, що штучні вітаміни та мінерали практично не засвоюються організмом ніхто не афішує. Не вигідно, щоб люди повноцінно та раціонально харчувались

Краще щоб їли все і побільше, а потім таблеточку для травлення, таблеточку від болів у шлунку, вітаміни, мінерали...

Опубліковано

От ви прочитаєте, посмієтесь з реклами товару і забудете. А хтось прочитає, перейметься нестачею йоду в організму і побіжить в аптеку. Не дарма ж аптеки у нас буквально на кожному кроці - вигідний це бізнес сьогодні

навіть більше скажу, аптеки - це зараз один з найприбутковіших бізнесів. правда потрапити в нього дуже складно

Опубліковано

знаєте як завжди виходить, ніколи цим не переймаєшся поки проблема не торкнеться тебе.

я думаю про цю проблему варто часто нагадувати, а яким чином споживати, то вже кожен сам собі вирішує

Опубліковано

Ви тут всі смієтесь, а ми ще це кілька років тому проходили в школі і недавно в університеті.

Волинь - це не узбережжя Чорного моря, де йододефіциту серед людей немає. Йоду у нас не так багато, до того ж ми не часто споживаємо морепродукти, які його містять (а діти й підлітки тим більше). А щитовидка в разі йододефіциту накопичує радіоактивний йод, що потім може призвести до ракових утворень. Тому краще всього вживати "чистий" йод (в продуктах або ж в формі ліків), щоб попередити можливе накопичення радіоактивного.

Чому я це знаю? Бо вчусь в кількох кілометрах від Хмельницької АЕС, де особливо треба знати базові навички цивільного захисту.

С аварии на Чернобыльской АЭС прошло уже 25 лет, и земля даже в самых загрязненных районах страны потихоньку очищается, но люди до сих пор ощущают на себе влияние «мирного атома». Если ранее в Украине рак щитовидной железы диагностировали преимущественно у пожилых, то сегодня его находят у детей.

Щитовидная железа — один из органов, наиболее подверженных риску возникновения злокачественных опухолей в результате радиоактивного загрязнения, потому что она накапливает радиоактивный йод. Именно йод является базовым элементом, который использует щитовидная железа для выработки гормонов. В случае радиоактивного загрязнения щитовидная железа насыщается радиоактивным йодом, который и является производителем раковых клеток.

Для того, чтобы не дать радиоактивному йоду скопиться в щитовидной железе, людям необходимо в качестве превентивной меры принимать «чистый» йод, который перенасытит железу и не оставит места для радиоактивного йода. Откуда? Да уж точно не из флакончиков с йодной настойкой. Есть два источника, на которые стоит обратить внимание: йодированная соль и мультивитамины с минералами (в Мультитабсе, например, содержится 150 мг йодида калия - суточная потребность).

Тому найпростіший варіант: купуйте йодовану сіль та продукти.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...