Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

недавно купив моніторчика

Властивостi монiтора

Iм'я монiтора Asus MW221

ID монiтора ACI22B1

Модель MW221

Тип Монітора 22" LCD (WSXGA+)

Дата випуску Тиждень 29 / 2007

Серiйний номер 77L8076361

Макс. видима область екрана 47 cm x 30 cm (22.0")

Спiввiдношення сторiн 16:10

Яскравість 300 cd/m2

Співвідношення контрасту 700:1

Кути перегляду 170/160°

Вхідні розйоми DSub, DVI-D

Частота рядкiв 30 - 84 кГц

Частота кадрiв 56 - 76 Гц

Максимальниа роздільна здатність 1680 x 1050

Гама 2.20

Пiдтримуванi режими DPMS Active-Off

Пiдтримуванi вiдеорежими

640 x 480 76 Гц

800 x 600 76 Гц

1024 x 768 76 Гц

1152 x 864 76 Гц

1280 x 768 76 Гц

1280 x 800 76 Гц

1280 x 1024 75 Гц

1366 x 768 76 Гц

1400 x 1050 75 Гц

1440 x 900 76 Гц

1680 x 1050 75 Гц

Проблема в тому що на моєму самтроні 76е вроді якість краща буда.Хто хнає яку частоту треба виставляти і чи треба вінду перестановлювати.В мене стоїть 60гц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставь 1680x1050x60 герц или 75. подключай по DVI. и увидишь нормальную картинку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як Asus, але знаю що деякі Самсунги не дружать з відяхами Радеон... Мож пошукати відгуки в інеті, напевне вже десь вирішувалась подібна проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar, самсунги с радиками не дружат весьма радикально, то есть самсунг просто пишет "не подключен кабель" и все, причем касается вроде только мобильных версий (поключение монитора к ноуту). а если плохая картинка на TFT, то дело обычно в разрешении экрана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar, самсунги с радиками не дружат весьма радикально, то есть самсунг просто пишет "не подключен кабель" и все, причем касается вроде только мобильных версий (поключение монитора к ноуту). а если плохая картинка на TFT, то дело обычно в разрешении экрана

В мене Radeon X800 GTO2, в друга, здається, GF 6600. Одного разу, після прочитання в інеті про таку недружелюбність, беру свій Samsung 971P іду до друга, підключаю, і у нього? наприклад, градієнти НАБАГАТО краще відображаються(різниця дуже замітна), а точніше в мене вони відображаються фігово, а в нього чудово(як для ЖК моніка)! У меня дрова до нього стоять! У друга картинка була чудовою як до встановлення дров, так і після! В обох випадках 1280x1024, підключався через DVI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, а про які Герци може йти мова у моніторі TFT ????

Відверто кажучи для нашого ока що їх там 60 що 75 - без різниці.

Шкодер як завжди правий. ДВІ - творить чудеса! При умові що і в моніторі ДВІ а не перехідник із Д-СУБ на ДВІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При умові що і в моніторі ДВІ а не перехідник із Д-СУБ на ДВІ
Так, монітор через DVI не можна підключити до D-Sub виходу відео-карти. А от навпаки -- з DVI на D-Sub -- да, можна, але ні про яку тоді якість і ні про який DVI не може йти мова. Там же тоді використовуються тільки аналогові контакти (через роз'єм DVI-I окрім цифрового сигналу передається і аналоговий, так що перетворення цифра-аналог там ніякого немає, просто цифра відсікається). А от новіший HDMI і геть новий Display Port (тільки починає з'являтись в серійних пристроях) вже аналогового сигналу не несуть, там чиста чесна цифра плюс звук.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю...

в мене ХР стоъть і 6800, мон і відяха підтримують як DVI RGB, неможу вибрати розширення ставлю 1680 на 1050 якість нормальна а шрифт малий, а ставлю 1440 на 900 навпаки,яке стандартне розширення для 22 дюймів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю...

в мене ХР стоъть і 6800, мон і відяха підтримують як DVI RGB, неможу вибрати розширення ставлю 1680 на 1050 якість нормальна а шрифт малий, а ставлю 1440 на 900 навпаки,яке стандартне розширення для 22 дюймів

Став максимальне розширення (1680 x 1050) - це його рідне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне тоже с непривычки было очень неудобно, то шрифт маленький, то значки мелкие. Настроил в оформлении во так, стало намного удобнее :D

post-518-1198170966.jpg

Если не знаешь как, то воть:

пкм->свойства-->оформление-->дополнительно-->Елемент выбираешь "Значек"--> и появляются настройки размера значков, и настройки размера шрифта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю...

в мене ХР стоъть і 6800, мон і відяха підтримують як DVI RGB, неможу вибрати розширення ставлю 1680 на 1050 якість нормальна а шрифт малий, а ставлю 1440 на 900 навпаки,яке стандартне розширення для 22 дюймів

для нормальної якості зобрадення на LCD-моніторах слід вибирати ТІЛЬКИ "рідну" роздільну здатність, в даному випадку 1680х1050. Це обумовлено принципом побудови зображення на TFT-матриці. Вона складається з певної кількості точок (наприклад 1680 по горизонталі і 1050 по вертикалі). Для оптимального виводу зображення воно повинно формуватись точка-в-точку, тобто точка зображення в сигналі що передається повинна відповідати точці в матриці. Інакше, якщо вибрати не "рідну" роздільну здатність, 1440 на 900, то потрібним кольором світитись повинні 1,1667 точки по горизонталі і вертикалі, що неможливо, бо 0,1667 точки світитись не може, точка або світиться або ні. Тому зображення інтерполюється, і місцями замість 1,1667 точки світиться одна, а місцями дві, завдяки чому зображення спотворюється

Сподіваюсь я доступно пояснив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня частота стоит на 59 Гц при 1680х1050. Пробовал ставить и 60 Гц, и 70 Гц, и 75 Гц - особой разницы не заметил.

Я не знаю...

в мене ХР стоъть і 6800, мон і відяха підтримують як DVI RGB, неможу вибрати розширення ставлю 1680 на 1050 якість нормальна а шрифт малий, а ставлю 1440 на 900 навпаки,яке стандартне розширення для 22 дюймів

А какое разрешение у тебя было до покупки нового монитора? И какой размер пикселей был на старом? Может, в этом проблема? Просто не похоже на то, к чему ты привык?

мне тоже с непривычки было очень неудобно, то шрифт маленький, то значки мелкие. Настроил в оформлении во так, стало намного удобнее :)

А знаешь, что я в Висте оценил? В ней НАМНОГО проще с этой проблемой - просто жмёшь Ctrl и крутишь колесо (как на рабочем столе, так и практически в любом приложении) - и получаешь безо всякого напряга нужный размер иконок и шрифтов, и никаких тебе искажений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...