Перейти до змісту

Допоможіть будь-ласка!


MaximTrance

Рекомендовані повідомлення

Загублено гаманець з документами (права, рейестраційний документ на авто) на ім'я Зінчука Максима Ігоровича. Будь яка інформація буде важлива. Підскажіть що в таких ситуаціях робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь яка інформація буде важлива. Підскажіть що в таких ситуаціях робити.

для початку створити тему з інформативним заголовком, а не просто "допоможіть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також 2 роки назад коли був студентом загубив гаманець в маршрутці номер 2 там були карточки права документи і перепустка в гуртожиток то та сволота що знайшла могла б і принести в гуртожиток той гаманець, но ніхто нічого не приніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОлись знайшов папку з доками різними і паспортом в т.ч. Знайшов общагу де живе власник, приніс віддав папку, навіть дякую не сказали. Деякі не благадарні свині відбивають будь-яку охоту робити щось добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОлись знайшов папку з доками різними і паспортом в т.ч. Знайшов общагу де живе власник, приніс віддав папку, навіть дякую не сказали. Деякі не благадарні свині відбивають будь-яку охоту робити щось добре.

по 1 не треба судити всіх, я б наприклад був б дуже вдячний, заплатив б якщо треба було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це залежить від характеру людини, наприклад я якби знайшов якісь документи 1 раз, заніс і не сказалиб дякую це не було б перешкодую для 2 разу, всеодно заніс б і віддав. Ми з дівчиної знайши гаманець в маршрутці , по карточці від сільпо взнали хто це і звідки і завезли цей гаманець в Липини, і віддали цій бабці вона нам літру настойкі дала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загублено гаманець з документами (права, рейестраційний документ на авто) на ім'я Зінчука Максима Ігоровича. Будь яка інформація буде важлива. Підскажіть що в таких ситуаціях робити.

Для початку подайте оголошення в газети що мол там то там то згубив гаманець такого кольору з такими доками на таке ім*я, та що буде велика винагорода за повернення!!)) Потім постарайтесь згадати де ви його профукали, обійдіть в тому районі всі магазини та усілякі заходи!! Потім по тому ж маршруту розклейте такі ж оголошення про згубу зі своїм телефоном! Можливо пощастить. Бажаю удачі в пошуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 2 назад теж згубив гаманець, там було біля 800грн, техпаспорт на авто, посвідчення водія...

допомгло те що знав точно що згубив в дворі коли виходив з авто, швидко розпечатав оголошення і порозклеїв,

ввечері позвонили - за винагороду віддав половину суми гаманця.

ось така невесела історія :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років 2 назад теж згубив гаманець, там було біля 800грн, техпаспорт на авто, посвідчення водія...

допомгло те що знав точно що згубив в дворі коли виходив з авто, швидко розпечатав оголошення і порозклеїв,

ввечері позвонили - за винагороду віддав половину суми гаманця.

ось така невесела історія :(

Краще і вигідніше віддати 400 грн, ніж виробляти техпаспорт та посвідчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також 2 роки назад коли був студентом загубив гаманець в маршрутці номер 2 там були карточки права документи і перепустка в гуртожиток то та сволота що знайшла могла б і принести в гуртожиток той гаманець, но ніхто нічого не приніс.

походу ця скотина що поставила мінус і вкрала гаманець у мене віддай хоть права ушльопок!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також 2 роки назад коли був студентом загубив гаманець в маршрутці номер 2 там були карточки права документи і перепустка в гуртожиток то та сволота що знайшла могла б і принести в гуртожиток той гаманець, но ніхто нічого не приніс.

походу ця скотина що поставила мінус і вкрала гаманець у мене віддай хоть права ушльопок!!

А остальні 165 мінусів теж та сволота поставила???)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з пвто сперли гаманець, права, техпаспорт, паспорт, страховка і ще кілька важливих документів та доручень, грошей небуло, виробляв наново все, ніхто нісого не повернув, хоча в дорученнях чітко адреса була вказана.

Згубив закордонний паспорт, повернули через 2роки, повернула прибиральниця, котра знайшла його у смітнику, куди його викинула начальниця яка 2роки зберігала його чомусь у себе. До того часу виробив вже новий і старий дійсно викинув уже вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загублено гаманець з документами (права, рейестраційний документ на авто) на ім'я Зінчука Максима Ігоровича. Будь яка інформація буде важлива. Підскажіть що в таких ситуаціях робити.

Для початку подайте оголошення в газети що мол там то там то згубив гаманець такого кольору з такими доками на таке ім*я, та що буде велика винагорода за повернення!!)) Потім постарайтесь згадати де ви його профукали, обійдіть в тому районі всі магазини та усілякі заходи!! Потім по тому ж маршруту розклейте такі ж оголошення про згубу зі своїм телефоном! Можливо пощастить. Бажаю удачі в пошуках.

Дякую за пораду. Тільки він міг вилетіти в двох місцях на 40-вому біля будинку наливайка 10а і на вишкові на вул. вахтангова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...