Перейти до змісту

Депресняк!


глюк

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Всі чоловіки такі, дивуватись немає чому

Ви уже всіх перепробували?

ні, але починаючи з батька і закінчуючи друзями - ще жодного вірного не знаю, може і перебільшую що всі, але думаю 99% чоловіків всієї землі точно полігамні

ну наприклад, мій знайомий, що часто бував на заробітках, каже що така зрада не рахується :D це просто необхідність, коли декілька місяців вдома не буваєш. Та і стосунки в них з дружиної ніби нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чоловіки такі, дивуватись немає чому

Ви уже всіх перепробували?

ні, але починаючи з батька і закінчуючи друзями - ще жодного вірного не знаю, може і перебільшую що всі, але думаю 99% чоловіків всієї землі точно полігамні

ну наприклад, мій знайомий, що часто бував на заробітках, каже що така зрада не рахується :D це просто необхідність, коли декілька місяців вдома не буваєш. Та і стосунки в них з дружиної ніби нормальні.

Ну вот, а рука тепер значить не підходить? Невже так важко вірність зберігати, мені б було гидко спати з тим хто паралельно зі мною ще й з іншими умудряється спати... але про що ми споримо?))) Кожному своє, хтось з цим мириться, хтось ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ви всі правильні, що аж капець... ))) Я взагалі то пожартував... )))

Нічого собі так жарт, на 4 сторінки :0026:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ви всі правильні, що аж капець... ))) Я взагалі то пожартував... )))

Нічого собі так жарт, на 4 сторінки :0026:

Буває... Находить часом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, але починаючи з батька і закінчуючи друзями - ще жодного вірного не знаю, може і перебільшую що всі, але думаю 99% чоловіків всієї землі точно полігамні

Щоб стверджувати, що "усі мужики однакові", треба усіх перепробувати. Знаєте як я називаю жінок, які усіх мужиків не перепробували, але прагнуть цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, але починаючи з батька і закінчуючи друзями - ще жодного вірного не знаю, може і перебільшую що всі, але думаю 99% чоловіків всієї землі точно полігамні

Щоб стверджувати, що "усі мужики однакові", треба усіх перепробувати. Знаєте як я називаю жінок, які усіх мужиків не перепробували, але прагнуть цього?

знаєте - навіть не цікаво, прочитали б попердній мій комент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чоловіки такі, дивуватись немає чому

Ви уже всіх перепробували?

ні, але починаючи з батька і закінчуючи друзями - ще жодного вірного не знаю, може і перебільшую що всі, але думаю 99% чоловіків всієї землі точно полігамні

звідки Ви так багато про таке за них дізналися??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

як же все дістало, як хочеться втекти від всіх подалі, в іншу країну, на інший континент, планету, в іншу галактику

Якби мені тоді дали один тільки натяк
Я б не знаю ким би став, куди б, де забіг би
Годі наді мною дослідів, ой, нєнада
Зупиніть на світлофорі планету - я вийду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкиньте ідею де можна придбати кухонний термометр (в духовку) щоб витримував температуру 130ОС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкиньте ідею де можна придбати кухонний термометр (в духовку) щоб витримував температуру 130ОС

В этой теме звучит зловеще) :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто зїв гречку?

а що, бУльба закінчилась? чи макарони тоже поз"їдали? Тоді візьми "Гарячу кружку", з гречкою, є, навіть)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто зїв гречку? був в декількох супермаркетах, немає((

Скоро з'явиться по продажній ціні десь коло 30 грн/ кг....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...