Перейти до змісту

Продам Iphone 5 16gb white unlock


artikice

Рекомендовані повідомлення

Продам свій телефон, зовнішній стан хороший, білого кольору, працює з усіма сімкартками як неверлок( можна обновляти і до 8, не працюватиме перевірка рахунку), без айклауда. В комплекті коробка, шнурок та зарядка. Обмін не пропонувати, тільки продаж. Терміново!Телефон не спрінт, буде все працювати добре навіть після оновлення, рсім в комплекті(настроєна так, що можна міняти картки без перенастройок)ціна: 4300. фото тут: http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/iphone-5-16gb-white-unlock-IDaZJMD.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поменяйте название темы , и не вводите людей в заблуждение. Ваш "unlock" - это лоченый на оператора телефон и после обновления превратится в плеер (iPod). В лучшем случае прийдётся покупать новую r-sim (если таковая выйдет с поддержкой новой версии) в худшем придётся раскошелиться на полный разлок от 50 до 200 бакарей. А в самом худшем вообще не разлочить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює з усіма сімкартками як неверлок( можна обновляти і до 8, не працюватиме перевірка рахунку)

обновись і побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І перестаньте писати ,.працює ЯК неверлок,, , бо багато хто не розрізняє .Де неверлок, а де не неверлок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відписую усім блядо знавцям техніки епл.

DarkMonk якщо написано що оновишся і працюватиме все крім перевірки рахунку так і буде! не обсирай тему і підбирай слова. Zevs_Isver- якби ви знали скільки телефонів в день я обновляю і бачу що як працює цього б не писали.Nokian- це пишеться для того щоб люди не задавали кучу типих питань. Надалі попрошу флуд і ще якісь особисті неприязні і тому подібне писати в приват- я розкажу вам що й до чого. Знавці блін, аж противно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відписую усім блядо знавцям техніки епл.

DarkMonk якщо написано що оновишся і працюватиме все крім перевірки рахунку так і буде! не обсирай тему і підбирай слова.

ну ДакрМонк старий жук він багато чого бачив, потім ті всі "поцанчики" до нього телефони приносять і просять допомогти :(

я, за своє життя обновив, штуки 3, і це були НеверЛок.... ну хватало людям грошей купити і морочити собі голову :)

стосовно можна обновити... можна - обновляй, буде остання версія ОС. але якби не всіляки ДжеілБрейки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відписую усім блядо знавцям техніки епл.

DarkMonk якщо написано що оновишся і працюватиме все крім перевірки рахунку так і буде! не обсирай тему і підбирай слова.

ну ДакрМонк старий жук він багато чого бачив, потім ті всі "поцанчики" до нього телефони приносять і просять допомогти :(

я, за своє життя обновив, штуки 3, і це були НеверЛок.... ну хватало людям грошей купити і морочити собі голову :)

стосовно можна обновити... можна - обновляй, буде остання версія ОС. але якби не всіляки ДжеілБрейки....

хотів би я знати що то за старий жук ховається під цим ніком, і чи більше він бачив за мене. А на рахунок оновлення- прошити можна в любий час, а от джейла на 8 поки нема. як то кажуть буде на каприз клієнта- захоче обновлену- обновлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів би я знати що то за старий жук ховається під цим ніком

мімімі

так він і не ховається, тому ніку вже років 15ть, і юзерІД = 40

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішній стан хороший? Знущаєтесь? Там тільки на обідку десятки сколів і подряпин, цвяхи забивали чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...