Перейти до змісту

Хто в Луцьку займається ремонтом аккумуляторів ноутбуків


Рекомендовані повідомлення

Виникла необхідність перебрати буковську батарею. Хтось порадить,де і хто таким займається?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевше купити нову, перебрати я так розумію це заміна банок? так після заміни треба ще й контроллер в батареї прошивати!

ще й ціна літіонних елементів в районі 50-100грн./шт, а їх там треба штук 6 ось і порахуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут Philips freevents X57,тому нову батарею купити проблемно.Контроллер шити не потрібно,зношеність батареї 0%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які симптоми, не заряджається зовсім чи не тримає заряд?

скільки років батареї?

зношеність батареї 0%.- що ви маєте на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

марку батареи в студию, а дали видно буде

зношеність батареї 0%.

це не означає, що контроллер не треба "шити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апще не проблема

Бо це батарейка і Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500 і тд. і тд.

Ковирятися у ній ніякого сенсу, шансів полікувати вкрай мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла необхідність перебрати буковську батарею. Хтось порадить,де і хто таким займається?

Дякую.

Слухай що тобі розумні люди радять - купи нову :)

Тема неодноразово розжовувалась, можеш погуглити на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноут Philips freevents X57,тому нову батарею купити проблемно.Контроллер шити не потрібно,зношеність батареї 0%.

не може бути що навіть аналогів немає? а китай-копії, а з інших моделей ноутів нічого не підходить? просто треба трохи попрацювати і найдете заміну!

ремонт не оправдовує затрати, я Вам ще раз повторюю, зношеність 0% - значить контроллер думає що батарейка нова, але це тільки він так думає, тим паче якщо ноут старий і банки в акумулятора вбиті і підлягають заміні то шити контроллер треба полюбому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В батареї дві середніх банки дохлі(3х2 елемента по 3,7В 2,2Аг). На данний момент вкинув 3 елементи від ацера(3х1 елемент 3,7В 2,2Аг),бук працює,але бреше статус батареї. Наприклад,заряд батареї 2%,а час роботи від неї 1 година 5 хв. В данний момент йде калібровка засобами біос,може поможе. Варіант нової розглядається,але мені потрібна робота від батареї 15-20 хв мінімум,отже надіюсь обійтись заміною банок.

Апще не проблема

Бо це батарейка і Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500 і тд. і тд.

Ковирятися у ній ніякого сенсу, шансів полікувати вкрай мало...

Мається на увазі по начинню така ж сама? Чи що малось на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В батареї дві середніх банки дохлі(3х2 елемента по 3,7В 2,2Аг). На данний момент вкинув 3 елементи від ацера(3х1 елемент 3,7В 2,2Аг),бук працює,але бреше статус батареї. Наприклад,заряд батареї 2%,а час роботи від неї 1 година 5 хв. В данний момент йде калібровка засобами біос,може поможе. Варіант нової розглядається,але мені потрібна робота від батареї 15-20 хв мінімум,отже надіюсь обійтись заміною банок.

ну тож вам кажуть при любій заміні банок, контроллер вже не буде обєктивно оцінювати її стан(заряджена чи розряджена на скільки відсотків, зношеність і т.д.) бо контроллер думає що банки старі(ті що стояли) коли ти заміняєш банки то контроллер не бачить що ти їх замінив, тому треба його перепрошивати, якими б засобами біос то не біос ви б не намагались щось зробити, контроллер буде показувати так як і показував, оскільки спілкування акумулятора(точніше його банок) з ноутбуком іде через той же контроллер!

Апще не проблема

Бо це батарейка і Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500 і тд. і тд.

Ковирятися у ній ніякого сенсу, шансів полікувати вкрай мало...

Мається на увазі по начинню така ж сама? Чи що малось на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі розібрався. Цікавить,хто займається аккумами,треба ресетнути контроллер. Також розгляну варіант купівлі б\в батареї Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі розібрався. Цікавить,хто займається аккумами,треба ресетнути контроллер. Також розгляну варіант купівлі б\в батареї Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500

http://aukro.ua/batareya-asus-a32-f3-a9-f2-m51-s62-s6f-s96-z53-z9t-i4687725491.html

http://aukro.ua/akb-a32-f3-f2-f3-f7-m51-s96-z53-z9-2chasa-original-i4686956924.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі розібрався. Цікавить,хто займається аккумами,треба ресетнути контроллер. Також розгляну варіант купівлі б\в батареї Asus A32-F3 і MSI CR420\GX740X і LG E500

http://aukro.ua/bata...4687725491.html

http://aukro.ua/akb-...4686956924.html

Я користуюсь аукро,і ці всі пропозиції бачив. Є ймовірність в 90 %,що по ссилках я отримаю таку ж батарею,як в мене є:потрібно буде її перебрати і також нулити контроллер. От і понту в такому гешефті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

По ренмонту ноутбучних батарей самий кращий сайт авалон.

Для ресету контроллера батареї там використовують прогу UBRT, яка коштує гроші. Наприклад, ліцензія Red_Label на добу коштує 10ує.

...зараз сам думаю про придбання, бо теж потрібно ресетнути свою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою вже зробив. Тримає годину. Банки брав б\в. Контроллер на bq2060 нулиться звичайним программатором. Є питання-звертайся,з чим розібрався-підскажу. Інтерфейс LPT-I2C є зроблений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та програматор той то не проблема :) Люблю своє мати ;)

Даташити по ресету bq2060 там на авалоні знайшов? Чи ще де є "кладєзь знаній"? В мене то bq8050...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та програматор той то не проблема :) Люблю своє мати ;)

Даташити по ресету bq2060 там на авалоні знайшов? Чи ще де є "кладєзь знаній"? В мене то bq8050...

Все на авалоні є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

splutsk1973, мікросхемку де купив? бо нема часу по базару бігати шукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку?24с01? Вони в мене є в запасі. Якщо будеш в районі варшавки/риббази-дзвони 066-132-497дев"ять. Сергій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це еепромка? Та ні, я про шнурок I2C... я думав, ти на 74LS05 (чи ЛА2-й) робив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів, що шнурок в тебе є... то ти його сам робив, чи десь готового роздобув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...