Перейти до змісту

Пошук ремонту ювелірних виробів


rabzy

Рекомендовані повідомлення

Є ланцюжок, в якому не працює замок (зламалась пружина, яка відгинає скобу), і ладанка, в якій зламалась петля, через яку проходить ланцюжок. Отже, є потреба в ремонті, саме тому і цікавлюсь, де є якісний ремонт ювелірних виробів за адекватну ціну ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже "адекватний" майстер в магазині "Укр ювелір" на пр. Волі, приміщення колишнього магазину "Сонечко".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ювелірному магазині за Совою ремонтувала в п‘ятницю золотий ланцюжок, була розтягнута ланка, і каблучку - вставити камінчик, який випав (мій). Заплатили 55 грн. (40 за ланцюжок і 15 за каблучку), через 10 хвилин прийшли забирати - на каблучці тримач камінчика грубо забитий молотком, що аж розпластався і витончився, напевно скоро відламається, а ланцюжок зробили, але при тому, виявляється, я не помітила, що з другого кінця теж ланка розтягнута - її не зремонтували, бо "ви не сказали". Який мені сенс ремонтувати одну ланку, а другу не чіпати? Може я не права, але я вважаю, що мені мали б показати ту другу ланку і запитати, чи ремонтувати її. Я не задоволена, більше туди звертатись не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Північки(в будівлі кафе "Мальвіна") ремонт ювелірних виробів(і годинників).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...