Перейти до змісту

Продам велосипед Merida Yankees


Дмитро Волиняк

Рекомендовані повідомлення

Продаю велосипед "Merida Yankees" німецького виробництва. Б.У. Стан: 80-70 %. Характеристика: Надійний велосипед, алюмінівий; розмір рами - 19 ; розмір коліс - 26 ; гальма - звичайні ( v-brake гальмівні колодки). Ціна - 1350 + торг! Контакти: м.Луцьк, Дмитро, № тел 093 485 15 71 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна ніби реальна, але де там стан 80-70%?

Можливо 80 і немає. Але 70 буде. Подивившись на "базарі" велосипеди б.у. і порівнявши ціни, зрозумів що стан даного велосипеда не гірший за інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж таки номер рами (серійний), ну і не пишіть більше що німецького виробництва, всі комплектуючі з Тайваню, Китаю, Японії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! Ви праві! Комплектуючі всеодно маде ін чайна (напевне)! Про походження вела скажу наступне! Сам часто їджу в Польшу на заробітки! І якшо хтось був в Польші, тоді напевне чув (можливо і бував) про один з найбільших базарів Європи - "Гєлда"! Даного вела там і купив! П.С. Я не крадій! Бачу по двох своїх оголошеннях шо люди важають мене ним! Шкода! Але такий час! Розумію! Часто читаю на борді про вкраденні вела! Шкода власників велосипедів! Теж підтримую думку шо треба "ловить на живця"! Але тут є нюанс... "наша """"""СПРАВЕДЛИВА""""""" міліція", яка зробить з крадія "святошу", а з... Ну це вже треба писати в інший пост!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Волиняк, в нас по правилам хорошого тону прийнято публікувати серійний номер рами, тебе ніхто не підозрює, а як опублікуєш то ніхто і не підозрюватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... по правилам хорошого тону прийнято публікувати серійний номер рами..." ! Обовязково напишу!!! Але не сьодні! Оскільки сьодні катав троха і вел вимазався. То завтра помию і гляну номер. Тоді напишу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю велосипед "Merida Yankees" німецького виробництва. Б.У. Стан: 80-70 %. Характеристика: Надійний велосипед, алюмінівий; розмір рами - 19 ; розмір коліс - 26 ; гальма - звичайні ( v-brake гальмівні колодки). Ціна - 1350 + торг! Контакти: м.Луцьк, Дмитро, № тел 093 485 15 71 .

а с чего Вы взяли что он алюминиевый?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Даний велосипед "Merida Yankees" - П Р О Д А Н И Й !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки попросили серійник рами, як він заляпався, і відразу ж проданий. Мутно все якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки попросили серійник рами, як він заляпався, і відразу ж проданий. Мутно все якось.

Шо за фігня! Коли просили? Вже часу пройшло! Якби Ви хотіли б з мене зробити злодія то робіть! Я не З Л О Д І Й!!! Я знаю шо в Луцьку часто крадуть вели. То може давайте на мене все "повісимо"? Причому тут "зразу проданий"? Я продав тіки сьодні! Я писав де придбав даний вел! І не тре з мене робити крадія! Так. Я не написав серійного номера! Ну й шо! Я замітив коли я тіки виклав продаж даного вела то з мене хотіли зробити... Абідно шо в нас такі люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...