Перейти до змісту

де купити дешевше скотч


zverexe

Рекомендовані повідомлення

підкажіть де можна купити дешевше скотч різних кольорів. в епіцентрі був, дорогуватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З прозорим можу допомогти, Метро по цінах відпочиває. Скільки ящиків потрібно ?

З.І. в ящику 36шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду третім :-)

Якраз ящик - 36 рулонів, добре на 3-х ділити!

Залишилось взнати ціну і скільки метрів в рулоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще варіант – оптова база канцелярії фірми "Апельсин". саме там я брав "коричневий" скотч для самооборонвців. це Яровиця, 2. майже в самій глибині території

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна була 4 грн/рулон (середній, або стандартний, не сама велика, але й не маленька котушка, в см Нова лінія від 12грн вартує).

Заоаз ціна піднялась на ''пару копійок'', я так розумію що тепер' з словами продавця буде 4.5грн/рулон.

Пи.Си. собі лічно взяв 5 ящ.скотчу та 4 ящ стрейча взяв. Просто челавег хароший, нада помогти розпродать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз скільки метрів, на них же не пише, а відмотувати на рулетці пропонуєте чтоль?

Мопед не мій, кому треба та реально цікавить пишіть. Скільки метрів у рулоні скотча за 12 грн? От стільки і в тих рулонах, просто втричі дешевше, я нікого не заставляю, їх і так розберають, думав послугу зробл, комусь, а тут почалось. Ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, рулони бувають від 50 до 800 метрів.

Можна спробувати зважити, щоб приблизно оцінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ск за один рулон? 4.50?

Так, мож менше, але не більше точна, собі приклєювати нічого небуду, дам телефон чоловіка напряму, будите купувати прямо в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...