Jump to content

Гугл Хром. Проблема. Зображення надто велике

MANJAK11

Recommended Posts

Проблема така. Граю в браузерку *Правила війни*. Граю в три аккаунти одночасно. Граю в експлорері, хромі й яндексбраузері. Несподівано в Хромі зображення гри стало надто крупним, ніби як коли разрєшеніє монітора 600 на 800. В інших браузерах нормально, адобе флеш плеєр переставляв, маштабом *грався*, шрифти пробував збільшувати зменьшувати, нічого не допомагає. Раніше сидів при масштабі 125%, зараз навіть при 100% все в вікні не поміщаєтся, зьявляєтся полоса прокрутки, ставлю 90%, все поміщаєтся але майже в два рази збільшене ніж має бути . В чому може бути проблема й куди *копати* ?

можливо ще малий щось десь міг випадково наклацати, але якщо й так, то навряд чи він би зміг наразі розказати та відтворити ту ситуацію, при якій сталась така фігня, томук навіть не питав про це в нього

Була така ж проблема вчора, яким чином вирішелась не знаю (алгоритм мені зовсім не зрозумілий), але зробив таке:

перезапустив хром в режим Windows 8, і з нього знову перезапустив в десктопну версію. Проблема пішла.

ORmf.png

Була така ж проблема вчора, яким чином вирішелась не знаю (алгоритм мені зовсім не зрозумілий), але зробив таке:

перезапустив хром в режим Windows 8, і з нього знову перезапустив в десктопну версію. Проблема пішла.

в мене сьома вінда стоїть й такої вкладки нема (щойно глянув провсяк випадок)

попробував ще погратись з сумістністю з іншими версіями вінди, не допомогло, попробував востановити попередню версію Хрома, датовану 25,09,2014. Не допомогло. Доречі поки восстановляв, то замітив, що в *Подробно* стоїть Дата изменения 8.10.2014 7:36 . Тобто сьогодні зранку разом з запуском щось *прилетіло*, а що невідомо ((

не допомогло, та й не видалило толком походу, хоч й через панель управління видаляв, бо як встановив по новій то настройки збереглись

на клаві Ctrl зажми і скрол на мишці вниз

Alt + Scroll (В новинах писали)

не допомагає

тим більше то маштабування сектору, а на іконки друзів й інтерфейсу не впливає

прийшла обнова адобефлешплеєра, все саме стало на свої місця. Саме цікаве, що перед тим я сам пробував флешплеєр обновити, не допомогло, мабуть на той час потрібної обнови ще не було. Тому всім дякую, тему закриваю

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...