Перейти до змісту

потрібна допомога (загрузочний вінт hdd)


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

купив терабайтний зовнішний вінчестер (silicon power) хочу встановити на нього дистрибутив windows xp, windows xp pe, windows 7, windows 7pe. цілий день читаю форуми скачував різні проги, але поки що безрезультатно. руки ніби правильно ростуть але щось не так. кому вдавалось зробити загрузочний вінт? підкажіть як саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось найнадійніше рішення для створення USb завантаження(в деяких випадках можна закидати нерозпаковані iso(для лінуксів наприклад)). Але трохи ручками попрацювати треба для успішного створення http://www.easy2boot.com/

Просте теж http://www.sarducd.i...oot-dvd-builder але то робить то не робить. тому відмовився від нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WinSetupFromUSB не підходить бо коли доходжу до пункта petoUSB то пише no USB disks found! відповідно неможливо поставити пешку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форматував через акроніком пробував різну систему форматування недопомогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так у тому то і справа, що для WinSetup.. потрібно форматувати саме тією прогою, що я вище написав, інакше - викладайте скриншот помилки ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під лінукс-подібними системами є така штука, як tftp.

Вона дає змогу встановлювати ОС прямо по мережі. Достатньо вмикнути в біосі опцію Lan Boot Rom. І з'явиться можливість поставити ту ОС, образи яких ви накидали в tftp.

Особисто ще не реалізховував, але маю таке бажання. Часом ДУУУУже зручно.

Не знаю, як на рахунок вінди, може також є.

Щодо ЮСБ кишені - то є такі кишені, які вміють вибирати образи. Бачив в мікса. Прикольна штука.

Ось, що знайшов Гугл по запиту multi boot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...