Перейти до змісту

Лохнет - це провайдер чи розвод?


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Ось у нашому селі Тарасове я замітив нову рекламу.

Loxnet_800.jpgi.gif

Що за провайдер? сайту немає, телефони не відповідають!!! Це розвод чи реально буде працювати Інтернет? Живу в с. Тарасове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Омелянику то рекламки були розклеєні Вестнету. Вони тянуть оптику до будинку (Fiber to the Home). Можливо то їхній кабель звисає. http://westnet.com.ua/coverage

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, я проживаю в селі Тарасове, на вивісці пише якийсь Лохнет (шось мені назва вже не подобається).

Хочеться якогось нормального швидкого Інтернету, бо той 3Ж вже дістав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав то якийсь прикол..такого напису на фото не бачив.

не підключайтесь до Лохнету. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, я сьогодні додивився рекламу, там пише Люкснет, знайшов тему на цьому форумі про них, і телефони співпадають. Хто реально підключений до них, і за яку вартість підключають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, значить замінусували мене... а за що? що я маю поганий зір і недодивився логотип провайдера, але висячі проводи які звисають майже до землі я замітив, а за ними рекламу.

Накінець то дозвонився, таке відчуття що до когось до дому подзвонив, а не до провайдера. Грубо говорять "ало", і ніхто не представляється. Розказали мені що вартість підключення від 1300 грн, типу залежить від довжини кабелю і ще чогось там. Запитав яка максимльна ціна можлива? щось пробурмутали у відповідь, так і не зрозумів.

А саме головне запитання - а де ж у Вас офіс щоб заключити договір? - у відповідь: офісу поки немає, давайте по телефону...

Ну хіба не розвод?

З останніх відгуків побачив оце:

1_800.jpgi.gif

та оце:

2_800.jpgi.gif

І більше ніякої відповіді...

Да, були і позитивні відгуки, але вони були давно, а що коється зараз?

І ось що знайшов гугл про люкснет, це взагалі капець, зкопіпастили сайт з м. Малин, проти нічого не маю, але...

3_800.jpgi.gif

і ще от:

4_800.jpgi.gif

Чекаю відгуків від реально підключених до люкснета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яких ти відгуків чекаєш, звони в Житомир в .м.Малин та питай в людей, я так думаю, паро студентів + один сис.адмін що колись тримав в руках справжнісінького маршрутизатора та підприємець що вирішив вкласти трохі грошей та кинути трохі кабелів, звичайно знайома людина в ЖЕКу є то по вухах не залетить, ось і весь інет, хоча сайт зробили норм, якщо немає вибору то став, буде працювати гарантовано 25 днів з 30, і ще може 5 якщо хороший провайдер

І при чому тут Малин до Тарасового взагалі я не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наскільки я вкурсі, то з дозвоном там немає жодних проблем і офіс, майже в центрі міста, у них теж є. Хлопців з ЛюксНет знаю особисто, тому більше схиляюсь до того, що ціллю юзера з 4-ма постами був просто вброс. Конкуренти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

popaz, схоже, тобі не інет потрібен, а конкурента опустити! Кому потрібен інет, той його шукає, а кому н епотрібен, той гадості по форумх та вкантактах вишукує.

4_800.jpg

2 поста від неіснуючого користувача (заблокованого) Сергій клубук і все??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ssxo, я просто не можу второпати, чому тебе постійно короблять люди, які більше мають\зароблять\володіють якимось підприємницьким хистом\тощо, і ти не втрачаєш нагоди виливати на них басейн лайна за допомогою клави. Ну сходи ножками до якогось дяді що живе в пристойній хаті і розкажи який він гамнюк, і хай Бозя покарає його дорогим інетом, чи накакай на капот Каєна чи Ренж Ровера.

На словах ти Лев Толстой, а на ділі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже думав, що конкуренція, в такому вигляді, вже не актуальна. А ні ж, ще займаються такою дитячою фігньою :_07: Єдиний пост від нового користувача і тупий вброс...

На форумі і сайт є http://lux-net.net/ і контакти не раз зустрічались... Але тему то захотілось створити. Та й фото не актуальні, і скріншоти також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наскільки я вкурсі, то з дозвоном там немає жодних проблем і офіс, майже в центрі міста, у них теж є. Хлопців з ЛюксНет знаю особисто, тому більше схиляюсь до того, що ціллю юзера з 4-ма постами був просто вброс. Конкуренти?

Та невже, спеціально сьогодні дзвонив цілий день, перший номер не відповідає, другий не зареєстрований а третій знову не відповідає.Те що уних є офіс, перший раз чую, дайте хоть адресу.Я не прихильник писати на форумах, тому я і є новий зареєстрований користувач, не бачу в цьому ніяких проблем.Цікаво, чим зварщик 5-го розряду може бути конкурентом провайдеру???Я просто хочу нормальний інтернет і сервіс, а не так, що підключився і по вечорах глючить чи навіть якщо пропаде інтернет і ні до кого не можна дозвонитись.

Я вже думав, що конкуренція, в такому вигляді, вже не актуальна. А ні ж, ще займаються такою дитячою фігньою Єдиний пост від нового користувача і тупий вброс...

На форумі і сайт є http://lux-net.net/ і контакти не раз зустрічались... Але тему то захотілось створити. Та й фото не актуальні, і скріншоти також.

Ще один захисних лохнета, ой люкснета. Давай так: якщо завтра дозвонишся, то відпиши сюди свій результат, я думаю буде всім цікаво.Чому не актуальні фото? Прошу до нас у село, самі все побачите. На рахунок скріншотів: прошу на сайт вконтактє, там все є.І закінчуйте писати тут про всякі вброси, я поки не можу багато повідомлень писати, обмеження 2 шт в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...