Перейти до змісту

Vista


snight

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація.

Поставив вісту на диск ф. Все вона стала, якби зламана правда трохи нше є трабли але питання в цьому, як її стерти з вибору систем при загрузці.

Проблема в тому шо в мене клава на юсб, і вона в той момент коли треба вибрати систему не працює, а по дефолту грузить вісту. Змінити бкт іні вісти я так поняв анріал, в самій вісті.

Все блоковано і взагалі, крім диска ф ця зараза зрозуміло ше на ц полізла. і Там позалишала папки з бутами, які не видаляються не міняють і нічого з ними не можна зробити також. Вже заходив в сеф моде на хп нічого, стер їх через систем росторе з діска вінди, все полетіло нафіг, прийшлось її знов ставити, так як нема бажання свою стару систему зносити.

Може хтось з таким стикався вже і підскаже шо зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у налаштуваннях BIOS-a знайди опцію USB legasy Support (USB Keyboard Support) і постав її у положення Enabled.

І матимеш щастя!!

Якщо не вийде - то знайди клаву із PS/2 і там вистав як я сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже думав шо буде счастя, але не сталося... Увімкнув в енейблд, а всерівно не паше, перші два рази можна було раз вверх натиснути при виборі системи, після чого знов як вирубувалась клава навіть ентер не працював, а потім взагалі перестало навіть перемикати системи.

Дивна клава, в неї взагалі нам лок не горить при старті, а в біос заходить нормально, аж в вінді загоряється. Юзаю поки сусідову клаву і не знаю як грохнути вісту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі ні в кого випадково не завалявся дірект 10 для вісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо нам-лок при старты не горить, то тоже в быосы ставиться. Мо в тебе быос якогось ляду на дефолт збиваэться?

ВыстО грохать тыко форматуванням диска ы ресетом МБР-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...