Перейти до змісту

Полёты во сне


ursa

  

106 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не летал. Но вот интересный случай.

Просыпаюсь, темно. Чувствую, кто то прямо передо мной дышит (засыпал один).

Не чувствую - реально слышу - дыхание.

И - грудь давит, дышать трудно, почти невозможно. Темно, не видно, как будто кто то на тебе сидит.

хочу руками сбросить - руки не слушаюцо (теперь представляю как себя чувствуют парализованные)

хочу крикнуть (реально страшно стало) - не могу.

при всём при этом вижу свою комнату, в сумерках, глаза привыкли, там что у окна ближе.

Реально, бога вспомнил, перепугался шо ваще.

а этот сидит, дышит и давит.

потом - раз - и всё прошло.

Через пару дней в инете нашел.

Оказывается, мой моск не весь сразу проснулся. Такое очень редко бывает.

Те его отделы, что отвечают за моторику еще "спали", и я не мог пошевилится.

Спали и практически все отделы отвечающие за органы восприятия, кроме зрения.

Дыхание, оказывается, я "слышал" своё собственное.

И "давление". В полном "сознании" организм атмосферного давления не "замечает", компенсирует...

Типа, редкое периодическое расстройство сна...

Но в те, хрен знает сколько секунд, я поверил и в барабашку, и в бога и в дьявола и в кого только еще, и во всех по очереди не раз по кругу..

Впечатления незабываемые..

Немного, конечно, офтоп, но вот такое "приключение" на границе сна и яви.

Дай ссилку пліз де знайшов. Досить часто таке буває і у мене. Перший раз аналогічно конкретно злякався. Далі сам дійшов до висновку що просинається тільки частина мозку. На даний момент вже навчився будити іншу частину сам. Лякає те що коли я чую своє дихання, воно відразу припиняється і дуже важко його запустити, прямо задихаюсь. Коли я ще не навчився себе будити, то кричав тому хто був поряд, але як виявлялося мій голос мені тільки уявлявся, насправді його не було. Також здається що ворушу руками і ногами, а насправді ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

я рідко, але всеж таки літаю у сні... найчастішея гуляю по якійсь дорозі, і коли находжу якийсь обрив, то розбігаюсь і стрибаю в нього.. але до дна не долітаю, біля самої землі білий блик, і я знов шукаю обрив.. і коли проснешся, то таке враження ніби на гірках покатався... супер!.. деколи починаються сон з тієї кімна, де сплю - ніч вилітаю з дому, темрява і дорога... раз памятаю був в селі, і теж таке снилося, але, коли вилітав з хати собака, замекала... ото я налякався.. це був найстрашній сон в моєму житті... але не знаю чому.. і коли в снах мені загрожувала смерть, страшно так не було.. і ше мені раніше снилися сни, шо я від когось тікаю, але пересуваюсь дуже повільно, але десь читав, що це признак хвороби з печінкою - а в мене якраз були проблеми з печінкою... але коли вилікувався - їх майже не бачив..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 року потому...

Сни для кожного інтерпретуються індивідуально, оскільки один і той же символ для кожної людини несе своє смислове наповнення. щодо самого польоту уві сні, то один може літати, бо росте, другий, бо багато випив, третій - його астральне тіло подорожує в своїй реальності, і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...