Перейти до змісту

Шукаю гру симулятор літака.


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть щось таке. Бо на ФТП уже давно немає. Я хочу щось схоже на "Крилья Росии", "Перл Харборг", тільки щоб не було CD-key-а.

Будь-ласка! Грати дуже хочется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть щось таке. Бо на ФТП уже давно немає. Я хочу щось схоже на "Крилья Росии", "Перл Харборг", тільки щоб не було CD-key-а.

Будь-ласка! Грати дуже хочется.

LockOn (симулятор современной авиации)

IL-2 (2 мировая)

TargetWare (2 мировая)

таргет можно скачать из сети, он бесплатный, а вот остальное - в магазине. Я как-то заливал ДВД с ИЛ-2, но его потерли, больше неохота тратить время

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існує також хороший зборнік, який називається"К взлету готов". Включає в себе "Боинг 777", "Боинг 737", "Кабина самолета 4", "А400М Авиаперевозчик". Всі вони є дуже схожі одна на одну, відзначаються складністю управління. Існує можливість власного створення маршрутів або літати по уже створених. Ви перебуваєте в кабіні справжнього літака, де чітко промальовані майже всі деталі. Потрібно розпочинати зі старих літачків а закінчувати справжнім Боїнгом(шо є досить важко, особливо посадка).

І для цього всього потрібно проц 1,6, 512МБ і відео 64.

Особисто я грався її недовго, надоїло. Але от для любителів такої справи можливо й сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можеш залити?

Нажаль ні. Не маю такої технічної можливості.

Вона у мене на ДВДсі є. Брав на прокат на Варшавці колись предавно, приніс на другій день віддати, а та криса-продавець видивився мікро тріщину на внутрішньому ободі диска і гроші залогу віддавати відмовився. І такі бувають Г*ндони, яким аби на гроши розвести. :mdr::angry:

Та дурак він, бо після цього я вже нічо там не брав(нормально він грошей втратив разом із втратою автритету). ;) Так шо і вам раджу не заходити туда, а саме в точку, яка знаходиться в критому ряді між Ювантом і "клєткою"(ближче до Ж/д вокзалу), впринципі маєте знати ЦЕ місце. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше Ил-2 Штурмовик симулятора нет, все остальное гуано полное. Я помню скачал платинум колекцию, весит 7Гб, но очень сложная игра. Мне без джостика ваще не реально играть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше Ил-2 Штурмовик симулятора нет, все остальное гуано полное. Я помню скачал платинум колекцию, весит 7Гб, но очень сложная игра. Мне без джостика ваще не реально играть.

красивее, так скажем :( ну и атмосфера интересная, особенно в онлайне.

а по поводу размера - неправда ваша, платина весит 3,5Гига вместе с 120метровым патчем 4.08

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов такі авіасимулятори: F/A-18, F22, Lock On, Іл-2. Перші 2 на 1CD, йдуть без дисків. На 2 останніх десь є no-CD, але їх корректну роботу не гарантую, а перевіряти нема часу. Цікавить щось- заллю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

красивее, так скажем :) ну и атмосфера интересная, особенно в онлайне.

а по поводу размера - неправда ваша, платина весит 3,5Гига вместе с 120метровым патчем 4.08

инсталяха 4,2Гб, сама игра 7,3Гб. Из симуляторов Ил-2 самый лучший,  в том числе и красиве и атмосфернее. Остальные просто игры на самолетиках, от симуляции мало что есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F22 вже залив, папка Games/, FA18 буде через 2 годинки. Lock On не заливав- там стоїть Старфорс, а кряк у мене трохи глючний. Розберусь- заллю. Ну і ви ж розумієте, що грати в авіасимулятор без джойстика- приблизно те ж саме, що займатися сексом в скафандрі, стоячи в гамаку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А образом можна було скинути? Так по одному качати не дуже добре. Все одно дякую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.flightgear.org/

„Flight Gear“ . Программа бесплатно предлагается и свободно может копироваться и передаваться. Она содержит несколько типов самолета; при этом наряду с транспортными машинами армейские реактивные самолеты, вертолеты и планеры также. Базовая программа "вмещает" приблизительно 175 моделей и может загружатся на странице Flight Gear в интернете. Там находятся также дополнительные паки, которые содержат новые самолеты или декорации. Присутствует также "Live-CD".

Почитать о программе можно в Википедии.

Язык английский.

Скриншоты:

http://www.flightgear.org/Gallery-v1.0/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу ніхто давно нічого тут не писав маю ІЛ-2 куплений в Пітері йде без діска, але нажаль діска мені запартачили, йде й так. Установлений качайте з ФТП/Гамес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому как. мне, например, никогда не нравилось летать на реактивных самолетах и стрелять ракетами с самонаведением.

больше интереса вызывало поймать самолет противника в перекрестие прицела крупнокалиберного пулемета ;)

Aces over Europe, Aces of the Pacific.

Red Baron - как вариант, но уж сильно все медленно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет F22 просит CD :)

может есть у кого "лекарство" ?

Я перед тим, як залити, перевіряв- встановлювався і запускався без СД. При потребі можу змонтувати образ (там на одному СД F22 & Ka52) і ще разок залити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

IL найкрайщій,друг зібрав усі диски.46 рік прикольний там літакі які тількі проєктувалися німцями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...