Перейти до змісту

Велопробіг маршутом Луцьк-Львів , 154 км .


Рекомендовані повідомлення

Ну шо ? Поїхали, вершники !

Усі самі обезбашені райдери, вершники, вельмишановні веломаньяки, до вашої уваги пропонуєтя

велопробіг маршрутом Луцьк-Львів тривалістю пів дня, 154 км, котрий стартуватиме 11 жовтня о 7:00

біля нашого славнозвісного замку Любарта!

Зі собою бажано мати перекусон, та, бажано, ремкоплект (також аптечка та ремкомплект будуть в організаторів).

Що з дорогою назад, варіанти:

-о 3 ночі з головного львівського ЖД відправляєтся поїзд на Луцьк.

-знову крутити педалі :)

-бажаючі, беріть палатки, карімати та на ночівлю у винниківський ліс на Чортові скали, що біля Львова.

Контактні дані організаторів :

0932597217 Микола

0957517589 Ігор

E-mail адреса : [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обійдено увагою лише саму мету приїзду. Щось з нею не зовсім ясно. Приїдемо у Львів, і далі - що?

Якщо вже організовуєте - то до кінця, хоча б якусь культурну програму придумайте. Хіба у місті Лева нема на що подивитись?

П.С. Назад повернутися своїм ходом відразу також не вийде. Ви ж хочете розтягнути поїздку з Луцька на пів дня (12 годин)? Тобто група приїде о 19.00 (плюс-мінус). Щось там з'їсти, піднятися на Високий Замок. Ще 3год. як мінімум.

Далі ви пропонуєте.. їхати своїм ходом назад.))) Згадуючи биту дорогу до Львову, сумніваюся, що хтось буде рватися аж так сильно. ;)

Отже, тільки ночувати. Або потягом. Якщо останнє, то треба брати велочохли. Інакше можуть не пустити в вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО

12 годин в дорозі це вже буде 19 година на дворі буде уже темніти (точніше зайде сонце). Треба щось поїсти в самому місці, а це ще + година. Треба добратись на Високий замок, як пише Мирослав, а це ще 3 години. Сумуєм виходить уже 23 вечора (все орієнтовно). Потім, якщо їхати потягом на Луцьк в 3 ночі, треба десь подітись ~4 години. Якщо не їхати потягом треба заздалегіть знайти місце для ночівлі. Багато чого неясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше проїхати Луцьк-Цумань-Берестяне-Лопатень(музей Партизанської Слави,та музей Волинський ліс)-Журавичі-Тростянець(кіоск з гарячими,свіженькими пиріжками)-Ківерці-Луцьк.-125км.Я неділю назад проїхав сам.Виїхав з Луцька в 8.00,заїхав в Луцьк в 12.40.Пару раз ставав- поїсти,полюбуватись природою,покуштувати пиріжків......Красота, дорога супер,кругом ліси, автомобілів практично немає,окрім грибників,багато місць для відпочинку.Не треба їхати в єлектричках все своїм ходом,якщо мало кілометражу, то можна ще по дорозі накрутити,є варіанти.Хто хоче, ПОЇХАЛИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше проїхати Луцьк-Цумань-Берестяне-Лопатень(музей Партизанської Слави,та музей Волинський ліс)-Журавичі-Тростянець(кіоск з гарячими,свіженькими пиріжками)-Ківерці-Луцьк.-125км.Я неділю назад проїхав сам.Виїхав з Луцька в 8.00,заїхав в Луцьк в 12.40.Пару раз ставав- поїсти,полюбуватись природою,покуштувати пиріжків......Красота, дорога супер,кругом ліси, автомобілів практично немає,окрім грибників,багато місць для відпочинку.Не треба їхати в єлектричках все своїм ходом,якщо мало кілометражу, то можна ще по дорозі накрутити,є варіанти.Хто хоче, ПОЇХАЛИ!!!

я б поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто це не цікаво, але я точно знаю, що після львівської траси, цілого дня задоволення катання по ній, мене потяне у Львові тільки на вокзал. Навіть на піку форми, коли мені не проблема проїхати за день 200 км, або 50 по горах в гоночному темпі. Який там Замок, яка екскурсія по львівський бруківці?! :)

Волинські вело вершники, ви колись щось подібне проходили? Чи вперше пробуєте?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ давайте закругляйтесь зі срачом.

А тепер питання по темі, хто такі Волинські [velo] вершники? Групу в ВК я знайшов. Інфи 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обійдено увагою лише саму мету приїзду. Щось з нею не зовсім ясно. Приїдемо у Львів, і далі - що?

Якщо вже організовуєте - то до кінця, хоча б якусь культурну програму придумайте. Хіба у місті Лева нема на що подивитись?

П.С. Назад повернутися своїм ходом відразу також не вийде. Ви ж хочете розтягнути поїздку з Луцька на пів дня (12 годин)? Тобто група приїде о 19.00 (плюс-мінус). Щось там з'їсти, піднятися на Високий Замок. Ще 3год. як мінімум.

Далі ви пропонуєте.. їхати своїм ходом назад.))) Згадуючи биту дорогу до Львову, сумніваюся, що хтось буде рватися аж так сильно. ;)

Отже, тільки ночувати. Або потягом. Якщо останнє, то треба брати велочохли. Інакше можуть не пустити в вагон.

"щодо екскурсії львів-культурна столиця україни, там є безліч місць,

котрі варто було б відвідати, чим і займуться організатори, котрі знають львів дуже добре!

припаркувати велосипеди- буде місце. Чому їхати у львів? ціль покатухи, В ПЕРШУ ЧЕРГУ,- є сама подорож.

ми організовуєм людей і комфортну поїздку у львів,

попереджаємо про варіанти добирання назад у луцьк заздалегідь, що ви самі маєте вирішувати і продумати"

А не простіше проїхати Луцьк-Цумань-Берестяне-Лопатень(музей Партизанської Слави,та музей Волинський ліс)-Журавичі-Тростянець(кіоск з гарячими,свіженькими пиріжками)-Ківерці-Луцьк.-125км.Я неділю назад проїхав сам.Виїхав з Луцька в 8.00,заїхав в Луцьк в 12.40.Пару раз ставав- поїсти,полюбуватись природою,покуштувати пиріжків......Красота, дорога супер,кругом ліси, автомобілів практично немає,окрім грибників,багато місць для відпочинку.Не треба їхати в єлектричках все своїм ходом,якщо мало кілометражу, то можна ще по дорозі накрутити,є варіанти.Хто хоче, ПОЇХАЛИ!!!

"маршрут Луцьк-Цумань-Берестяне-Лопатень(музей Партизанської Слави,та музей Волинський ліс)-Журавичі-Тростянець(кіоск з гарячими,свіженькими пиріжками)-Ківерці-Луцьк" в майбутньому і таке організуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ давайте закругляйтесь зі срачом.

А тепер питання по темі, хто такі Волинські [velo] вершники? Групу в ВК я знайшов. Інфи 0.

В нас все просто: створили велоклуб для організації покатух з перспективою розширенння можливостей у велоіндустрії...яка різниця хто ми? В нас є ідеї, покатухи і любов до велосипеда!що ще треба?

Мені особисто це не цікаво, але я точно знаю, що після львівської траси, цілого дня задоволення катання по ній, мене потяне у Львові тільки на вокзал. Навіть на піку форми, коли мені не проблема проїхати за день 200 км, або 50 по горах в гоночному темпі. Який там Замок, яка екскурсія по львівський бруківці?! :)

Волинські вело вершники, ви колись щось подібне проходили? Чи вперше пробуєте? ;)

Суто від імені 'Волинські вершники'- це перше масове катання, в описі котрого чітко було написано 'Усі самі обезбашені райдери,

вершники, вельмишановні

веломаньяки, до вашої уваги

пропонується велопробіг'...потім ще будуть покатухи по місту, менш масштабні по кілометражу.

Наша група вк : http://vk.com/club_vvv_lutsk

Покатуха : http://vk.com/club77541871

Будем раді новим учасникам :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...