Jump to content

Велоодяг з індивідуальним пошивом

Ukrainec

Recommended Posts

Зрозумів для себе: якісне-дорого, дешеве - не якісне, крім того, що не якісне то часто не підходить мені.

І не так давно мені порекомендували одного кравця, що шиє по індивідуальному пошиву велоодяг та аксесуари: штани, куртки, чохли, сумки і ще дещо для спортсменів за цілком адекватні кошти:

http://velobags.com.ua/

Ну я не те що рекламую, скоріш РЕКОМЕНДУЮ.

підтримаємо made in Ukraine

Також рекомендую.

З моїм ростом (191) важкувато знайти штани, щоб ідеально сиділи... А Вячеслав шиє і за індивідуальним розміром.

Придбав одні штани . Якість супер, приємна ціна. Буду замовляти ще утеплені.

Замовив вчора утеплені, сьогодні дав розміри і проплатив, він пообіцяв в четвер відправити :) Так само з моїм ростом в 198см проблеми з штанами.

Штани приїхали. Якість матеріалів і пошиття на відмінно. Штани лежать на мені як влиті :)

Сьогодні вже випробував їх на зносостійкість в "екстримальних" умовах, що протер невеличку дзюрку!

На швидкості близько 30 заскакував під кутом 30град. на мокру бровку зі зкругленим краєм і не заскочив заднім колесом, яке пішло юзом по краю.

І по логіці жанжу пішов на бік, юз коліном, іскри з під педалі, здерте кермо. Встаю, думаю пипець штанішкам, а там лише маленький отвір всього 3х3мм і коліно ціле!

Замовляв костюм, штани + куртка. Поміряв себе, як просив В"ячеслав, все підійшло, на диво. На місці, тут у Луцьку буває в ател"є тобі пошиють не те що треба, а тут...

Лише я настояв на довжині рукава і був не правий. Якби ще 2-3см, як казав В"ячеслав було б ідеально. Довіртесь майстру, не спорте, повірте він краще знає.

Питання до тих користувачів, які вже мають речі від цього майстра: утеплені штани приталені по фігури чи ні? Бо по фото незрозуміло, якісь трішки заширокі здаються.

якщо застібнути - будуть завужені (можна їздити на велосипеді), розстібнеш - будуть ширші ("заширокі" не будуть).

ширину можна регулювати замочком, він по всій довжині.

я давав тільки два розміри: внутрішній шов і об'єм стегон. сидять, як на мене шиті... )))

я також впевнений, що всі твої побажання Вячеслав зможе врахувати.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...