Перейти до змісту

Інтернет наповнений "разваділами" перегляньте спочатку список, а потім робіть авансові платежі


nicolay

Рекомендовані повідомлення

Того що з Рівного в живу бачив, перед тим як давати гроші переписав дані паспорта. Подав до міліції, надіюсь що допоможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як давати гроші переписав дані паспорта.

ну. в такому випадку, шанси повернути свої гроші - значно збільшуються. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня. Зараз почастішали випадки обману. Прочитайте основні правила безпеки при угодах - http://olx.ua/bezopasnost/

Офіційна підтримка Olx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ха останні 3-4 місяці вже разів з 7 дзвонили, хотіли кинути на грошенята! І переважно звонять предстаіляються. Кажуть що хочуть щоб я відправив товар!пропонують вибір між наложеним платежем і перерахунком на карту приват банку! Кажу що мені немає різниці як вам зручно так і зробим!(підсвідомо вже знаю що це якійсь "разваднячок" бо звонять з номера який починається на 094) опонент який хоче отримати товар питає в мене номер карти і ПІБ. Кажу дільки номер і ПІБ щоб звірив чи правильно ввів номер карти! Далі відбувається наступне! Він мені каже що протягом години скине гроші але від часної фірми! Кажу ок і кладу трубку! Після того проходить деякий час і мені вже звонять з номера 056(Дніпропетровський код) представляються представниками приват банку починають питати за баланс на карті тд.тп . останній раз то в мене на карті було лише 5грн кажу шо маю 5 грн то бідолаха аж поклав трубку! Образився чи що! Ну я вже і не став перезвонювати!

Га цьому сайті є номерок http://kto-zvonil.com.ua/number/094/8853296 "типу покупця"

Так як з такими випадками стикаюсь не в перше, то я вже просто починаю сам з тих горе грабіжників знущатись! Підключив на лайф бонуси за вхідні дзвінки з інших мереж і заробляю. Таке раджу і іншим! Грощей приходить не багато але всерівно приємно!

І перш ніж відправляти куди небуть товар чи купувати в когось що небуть через олх вбийте в гуглі номер продавця якщо хочете купити. Чи покупця який вам звонить. Випадків море і номерів так само багато вже є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да зараз і на карточці страшно тримати гроші, дякую за корисну інформацію, до мене теж так дзвонили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці махінатори кожен раз придумують нові схеми чому дивуваьись

Здоровий глузд ніхто не відміняв. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Апну темку новим шахраєм.

Цей з Луцька, так що буде всім актуально.

Про все попорядку.

Хочу купити телефон, нарив на OLX на таке оголошення.

Позавчора подзвонив, поговорили, все так як і в оголошенні, ніби не підійшов дівчині, вибрала Айфона а цей тра продати.

Говорив що має клієнтів на цей телефон і ніби більше дають але платять після отримання. Але казав що можна щоб зустрілись. Вчора я думав, а сьогодні вирішив домовитись про зустріч. Позвонив зранку, той звісно мене не пам'ятає, але через трохи часу ніби згадав і сказав що протягом дня позвонить на коли можна зустрітись.

В обід він мене набрав і знову казав що є клієнти які дають не мало і менше ніж за 2200 не віддасть. Я погодився, і знову чекав дзвінка про остаточну зустріч. Через дві години я не витримав і став його набирати регулярно через 20-30 хв. і результат один і той самий - або зайнято ( з кимось розмовляє), або не бере трубки.Так кілька годин. Я ради цікавості вбив його номер в гугл і там виявив деяку інфу про нього.

От вся інфа про цього продавця - звати ніби Едуард.

Номер телефона - +380976845828.

Тут на його жаліються як на шахрая (мошенник...торгует мобильниками...после получения денег перестаёт выходить на связь...!!!)

Посилання на його оголошення на OLX.

Його сторінка Вконтактє.

Його профіль тут на борді - An Matskevich

Всім хто захоче мати з ним справу рекомендую кілька разів подумати.

У мене все.

P.S. Поки два дні він водив мене за носа із тим телефоном апарат на Розетці подорожчав із 2799 до 4299грн. А думав чи брати в нього чи на розетці. От такі пироги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не зрозумів, то чим він тебе обшахраював? Тим, що не передзвонив???

мошенник...торгует мобильниками...после получения денег перестаёт выходить на связь...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти українську розумієш? спробую ще раз

я не зрозумів, то чим він тебе обшахраював? Тим, що не передзвонив???

чи ти просто копіпастиш з забора?

Ти розумієш, що ти людину обзиваєш ШАХРАЄМ не маючи на це ніяких підстав. Такими словами не кидаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розумієш, що ти людину обзиваєш ШАХРАЄМ не маючи на це ніяких підстав. Такими словами не кидаються.

А ТС значить кинули усі ці муфлони, чиї прізвища і номери карточок він виклав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти українську розумієш? спробую ще раз

я не зрозумів, то чим він тебе обшахраював? Тим, що не передзвонив???

чи ти просто копіпастиш з забора?

Ти розумієш, що ти людину обзиваєш ШАХРАЄМ не маючи на це ніяких підстав. Такими словами не кидаються.

Перечитай мій пост ще раз і перейди по ссилкам. А потім щось кажи.

Защітнічок)))))

П.С. Я до нього звонив разів із 10, з них 7 було зайнято ( з кимось розмовляв) а 3 не брав труби. Це типова поведінка нормальної людини чи шахрая?

Якби норм.людина не хотіла продавати то взяла б трубку і це сказала. А шахрай просто морозиться.

І зробив висновок не копіпастом а аналізом всіх даних.

А про шахрая потрібно повідомляти ТІЛЬКИ коли він тебе наї.ав?

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про шахрая потрібно повідомляти ТІЛЬКИ коли він тебе наї.ав?

Так.

Прямо як про оголений провід під напругою - усе на власному досвіді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нова а може не нова мутка від разваділ! Кідають в олх оголошення з заниженими цінами на девайс для заманухі! Коли просиш відправити каже :"ой я тільки з нової пошти, відправляв,не забрали" просить передплату! Каже хоча б 100грн надорогу!

Попав недавно на такого! Ну думаю давай номер карти скіну 100грн вроді не багато! Він мені скінув номер карти кажу в мене карти нема(преревірив реакцію) ! А він мені:"ну то відправите гроші я вам відразу вишлю" вже з цього ясно було шо він кідане! Ну думаю кідати не буду перезвоню скажу що кінув гроші, а в друг!

Та все таки той шановний навіть не брав трубки! Його номер +380935679193 підписаний як Артур Козачок з Нової Праги Кіровоградської області!

Може де знов появиться то щоб ви мали на увазі!

І поняв ще одне! Як хтось писав з форумчан що халяви ніде нема! Не варто вестись на халявні ціни на товар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...