Jump to content

VeloWeek 2014


ursa

Recommended Posts

З 16 по 22 вересня Луцьк разом з понад 2000 міст Європи долучиться до Європейського тижня мобільності.

Акція спрямована на популяризацію пересування велосипедним транспортом.

Цього року тиждень мобільності пройде під гаслом «Наші вулиці, наш вибір». Активісти велоруху спробують показати лучанам як виглядати їхнє місто за умови зменшення залежності від автомобіля.

В рамках «велотижня» відбудуться такі акції та заходи:

16-22 вересня
в школах Луцька пройдуть виховні уроки на яких учням розповідатимуть про негативний вплив автотранспорту на екологію міста.

19 вересня
пройде акція «Чиновник на велосипеді». Службовці Луцької міської ради приїдуть на роботу двоколісним транспортом.

Того ж дня активісти «велоруху» покажуть лучанам як зміниться вулиця Лесі Українки якщо вона стане справді «пішохідною».

20 вересня
в Центральному парку імені Лесі Українки відбудеться безкоштовне навчання їзди на велосипеді а також всім охочим проведуть навчання з безпечної їзди на велосипеді та розкажуть як правильно доглядати за двоколісним другом.

Також
20 вересня о 16:00
відбудеться безкоштовна вело екскурсія вулицями Старого міста. Виїзд від Центру Туристичної інформації та послуг за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2.

22 вересня
кожен охочій може взяти велосипед на прокат з 50% знижкою. Акція відбуватиметься біля Центру Туристичної інформації та послуг.

Також цього дня активісти вело руху закликають лучан хоча б раз на рік свідомо відмовитись від використання власного автомобіля на користь велосипеда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...