Перейти до змісту

Додаток board.lutsk.ua


Ніколас

Рекомендовані повідомлення

будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

давно вже є weua.info, ukrface.com.ua і музики там достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weua.info, ukrface.com.ua - це убожество, і раз тут деякі так розпинаються за демократію, та європу, то пора вже собі звикати що за музику та фільми потрібно платити гроші, а не писати тут який класний ресурс що дає на хялву все послухати, та побачити - це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, давай за себе, ок? Скільки альбомів музики і фільмів ти купив? Я, наприклад, поки жодного. Програми - так, деякі купую, але фільми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

weua.info, ukrface.com.ua - це убожество, і раз тут деякі так розпинаються за демократію, та європу, то пора вже собі звикати що за музику та фільми потрібно платити гроші, а не писати тут який класний ресурс що дає на хялву все послухати, та побачити - це моя думка.

Я не стіки заробляю, як європейці щоб дозволити собі плати за фільми, серіали (яких дивлюсь багато різних) і тим більше за музику. Так що я продовжую користуватись плагіном для браузера і "чесно" качаю музику з кацапського ВК поки є така можливість.

MACCEN, давай за себе, ок? Скільки альбомів музики і фільмів ти купив? Я, наприклад, поки жодного. Програми - так, деякі купую, але фільми?

В років 8-10 тому купував диски з музикою але потім з'явився більш менш нормальний інет .... враховуючи що був студентом і грошей ніколи не було то прийшлось качати з інета а не купувати диски з ліцензійними наклейками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В років 8-10 тому купував диски з музикою але потім з'явився більш менш нормальний інет .... враховуючи що був студентом і грошей ніколи не було то прийшлось качати з інета а не купувати диски з ліцензійними наклейками

Купляв ліцуху AudioCD? Теж напевно мп3 самопал а-ля "100 лучших хітов шансона" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не купувати диски з ліцензійними наклейками

від тих наклейок вони ліцензійнішими не ставали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання необхідності оплати ліцензійних відрахунків за авторство продукти достить непросте.

Особисто я за ідею вільного розповсюдження загальнопоширеного ПЗ а певні "няшки" до нього за окрему плату... Так як наприклад ОС Убунту...

Спеціальне ПЗ повинно бути платним чи закритим.

Музика і тд фрішна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...