Перейти до змісту

В кого є карта геопатогенних зон Луцька?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Просто стало цікаво, де живу, де працюю, де гуляю. В когось є така карта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геопатоге́нные зо́ны — фигурирующее в ряде псевдонаучных[1] теорий и городских легенд[2] представление об участках на земной поверхности, на которых декларируется присутствие неких неизвестных науке геодезических и геологических феноменов, якобы неблагоприятно воздействующих на здоровье и самочувствие человека, животных и растений.

-----------------------------

Я так поняв, що такі карти тільки за гроші надаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геопатоге́нные зо́ны

Помоєму то якась дурня як і зглаз, порча, аура, привиди/духи і тд. придумане всякими екстрасенсами-шарлатанами для витягування грошей з людей особливо якщо почитати всякі брєдові статті типу цеї http://est.ua/ua/pre...ticle_id/36945/

колись точно так само казали про польоти в космос, атоми, радіацію та навіть про те, що Земля кругла.)))

смішно читати тексти про те, що якщо мова йде про духів, привидів і т.д. - тоце відразу для того щоб здерти гроші. читайте шановний історію - Духів та Богів шанували ще задовго до появи грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв, що такі карти тільки за гроші надаються :)

По Києву карту сьогодні у ФБ без грошей бачив тут

читайте шановний історію - Духів та Богів шанували ще задовго до появи грошей

Замість того щоб шанувати краще б пошукали наукове підтвердження їхнього існування

Ряд науковців-атеїстів у сфері вивчення ДНК та атомів і їх складових змінили свої атеїстичні погляди і визнали, що ніяка еволюція не створила б такі організми і такі ДНК, це - наслідок "діяльності" вищих сил. Яких? Не знаю.

Прізвища вчених можна нагуглити.

Але всіх холіварщиків на тему "правда чи вигадка" прошу забратись нахер звідси. Задано питання про карти, а не про точку зору окремих форумчан, точка зору яких мені до одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читайте шановний історію - Духів та Богів шанували ще задовго до появи грошей

Замість того щоб шанувати краще б пошукали наукове підтвердження їхнього існування

а наукове пояснення щось дає в житті?

вам завжди треба щось пояснювати щоб повірити, так? відповім відразу - вся наука будується на припущеннях та уявних об"єктах, перший з яких - це точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того щоб шанувати краще б пошукали наукове підтвердження їхнього існування

В один прекрасный день собрались, как обычно, ученики, чтобы послушать своего духовного учителя Чжуан-цзы. Это был великий мудрец и знаменитый китайский философ, и каждый день к нему приходили люди послушать житейской мудрости.

Чжуан-цзы в этот день выглядел хмуро и задумчиво, что было несвойственно мудрецам. Ученики забеспокоились и спросили:

- Учитель, что с Вами? Обычно Вы такой веселый и жизнерадостный, а сегодня угрюмы и задумчивы. Не случилось ли что-то плохое?

Мудрец неспешно отвечал:

- Сегодняшней ночью во сне я был бабочкой. Мне приснилось, что я – бабочка, порхающая над луговыми цветами, и это было так прекрасно!

Чжуан-цзы закрыл глаза и погрузился в яркие воспоминания полета бабочки во сне. Кто-то из учеников спросил:

- Но в чем же проблема? Почему это вас расстроило? Похоже, это очень красивый и приятный сон.

Тогда учитель сказал:

- Когда мне снилось, что я бабочка, я летал и не осознавал, что я Чжуан-цзы, который видит сон. Вот в чем дело. Утром я проснулся, и первое, что подумал – «я вовсе не бабочка, а Чжуан-цзы». Но сейчас я сижу перед вами и не могу понять: я Чжуан-цзы, которому во сне казалось, что он бабочка, или, быть может, я мотылек, который сейчас спит и во сне видит, что он Чжуан-цзы?

Эта притча о бабочке и мудреце, возможно, является невыдуманной историей, но даже если это и выдумка чистой воды, подобного рода притчи заставляют нас задуматься о том, кто мы такие: а может ты бабочка, которой во сне кажется, что она - человек, читающий эти строки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геопатогенки (глобальні) як правило гарно видно по деревам:

vottovaara_6.jpg

(картинка з аномальної гори Воттовара, Карелія, гугліть)

Ось ще, для прикладу "гиблое место" 100% :

175818212.jpg

Не можуть дерева нормально рости у таких місцях, Локальні "геопатогенки" (т.з. "зуби дракона") визначаються теж народними методами - котом і собакою (якщо не має під рукою екстрасенса) :) Кіт, зазвичай, любить "розслаблятися" в поганих для людини місцях, собака - навпаки. Але тут все індивідуально, я в себе на обійсті знайшов 2 "місця сили" чисто емпірично, "по відчуттям".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геопатогенки (глобальні) як правило гарно видно по деревам:

vottovaara_6.jpg

(картинка з аномальної гори Воттовара, Карелія, гугліть)

Ось ще, для прикладу "гиблое место" 100% :

175818212.jpg

Не можуть дерева нормально рости у таких місцях, Локальні "геопатогенки" (т.з. "зуби дракона") визначаються теж народними методами - котом і собакою (якщо не має під рукою екстрасенса) :) Кіт, зазвичай, любить "розслаблятися" в поганих для людини місцях, собака - навпаки. Але тут все індивідуально, я в себе на обійсті знайшов 2 "місця сили" чисто емпірично, "по відчуттям".

В мене в дворі є теж декілька покручених дерев як на фото, але покрутили їх діти коли вони росли маленькими, а тепер можна говорити що це геопатогенна зона і т.д,. ))) і знайдеться купа людей які будуть вірити в це )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба повзати (Дон Хуан був жирний троль) :) Просто по-відчуттям, відпочиваючи в різних місцях, як правило в них так і хочеться присісти, коли натомлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Или есть вариант самому определить неблагоприятную зону, место залегания , водяной пласт. С помощью биолокации(если мне не изменяет память) при использовании г-образной,п-образной рамок или лозы виноградной. Но здесь все зависит от оператора и его умения это делать(определять, находить). Научиться не сложно, я пробовал в 15 лет, получалось находить воду (трубу с водой под землёй) :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Цікавить людина яка вміє визначати геопатогенні зони. За контакти буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...