Перейти до змісту

Пам'яті В'ячеслава Хурсенка


Plum

Рекомендовані повідомлення

5 років тому не стало нашого талановитого земляка -- співака, поета і композитора.

Hursenko.jpg

Послухайте і помовчіть хвилинку в пам'ять про нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зворушили і слова Гершензона:

Слава пришел грустный (как обычно) на студию - Денег нет, концертов нет, надо срочно продать песню. Вчера написал, вроде есть выход на ...(имя русской звезды опускаем). Нужно быстро сделать аранжировку и записать демку. Естественно, с одного дубля. Слава Б-гу, для Славы это было раз плюнуть, редко с ним писали по 10-15 дублей, как это обычно бывает у настоящих певцов

Так появилась эта песня. Русская звезда сказало, что это не его материал, что такая песня не пойдет в народ. Поэтому она ушла в небеса, вместе с Автором... Сегодня 5 лет, как нет с нами Славы Хурсенко...

Його неможливо забути. Вмикаю не раз послухати, хоч цієї і не чула.

Схоже, і це найцінніше, що його творчість ніколи не буде якимось періодом, вона актуальна завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для мене ця - найкраща.

Вважаю за необхідне продублювати інформацію, що надійшла від Sergey Kislow: "песня посвящена другу Славы,выжившему в автокатастрофе,в которой погибла его Любимая,его Жена и Мать двух великолепных мальчуганов..."виймали жала iз грудей очата двох моих дiтей..."батько был на грани суицида..."и только они его спасли..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хурсенко похований в Підгайцях.

Для мене знайомство з його творчістю починалось з цієї пісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю багато його пісень, це і "Тато, тато" і "Крик белых журавлей"...

А "Сповідь" можу слухати безкінечно і завжди торкає аж до мурашок

http://www.youtube.com/watch?v=GPeXc0zhKEk

Мій брат ділився з ним своєю гітарою, коли вони були ще юні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...