Перейти до змісту

Ліки проти педикульозу


misima

Рекомендовані повідомлення

Буду щиро вдячна, якщо хтось зможе порадити дієвий засіб проти вошей. Мала десь надибала, а я зовсім не знаю, як з ними боротися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Параплюс здається колись моїй допоміг. Сезон розпочався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В санстанцію зверніться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найефективніший метод,

купляете ріп"яхову олію в аптеці (можна оливкову, можна і звичайну соняшникову краще рафіновану, не так буде пахнути волосся),

мажете голову і волосся на 30-60 хв (живі воші задихаються), не памятаю на рахунок кулька, але про всяк випадок можна, хоча б якийсь чепчик.

далі треба вичісувати яйця вошей, але для цього треба густий гребінець, можна питати в аптеках, але знаб що знайти його складнувато.

Яким би засобом ви не скористались - вичісувати все-одно потрібно.

І крім того не забудьте про стерилізацію постілі і мяких меблів, можна це зробити гарячою праскою з відпарюванням, те що знімається все попрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купляете ріп"яхову олію в аптеці

Натрапив колись на статтю, по виведенню цих паразитів. Цікаво стало, я ж батько 2-х дітей. Садочок і школа - то ще той розсадник!!

Так от, рекомендували, звісно ж, Пара-плюс. Дорогий препарат. Якщо довго волосся - то може піти весь.

Потім, рекомендували олію чайного дерева. Додавати в шампунь. Мити - днів 3 підряд.

Додавати ту ж олію до прання наволочок і постелі. Міняти щодня і прати. Потім прасувати із парою.

далі треба вичісувати яйця вошей,

Ну, вибирати з волосся рештки точно треба. Передивлятися на зразок, живих іще, вошей і гнид. Десь там само, було відео на передачу комаровського, дн він про це розказує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким би засобом ви не скористались - вичісувати все-одно потрібно. І крім того не забудьте про стерилізацію постілі і мяких меблів, можна це зробити гарячою праскою з відпарюванням, те що знімається все попрати.

100%. Обов’язково вичісувати!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є змога, придивіться з ким дитина контактує. В мене мала в молодших класах ту напасть кілька раз підряд приносила. Поки не зрозуміли з ким грається й не поспілкувалися з мамою тієї дівчинки. До речі то була дуже навіть заможна сім'я, мама помішана на чистоті й їй навіть в голову не приходило подивитися дитині в голову.

Й налаштуйтеся кожного-кожнісінького дня протягом місяця передивлятися дуже уважно, по волосинці буквально, дитині голову.

Параплюс діє приблизно на 80 відсотків гнид, решта спокійненько росте собі далі.тому то марне витрачання грошей. Нам найкраще допомогла звичайна болтушка, дали в аптеці, так на неї й сказали "болтушка". Стоїть пару гривень ,діє майже стовідсотково. Трохи смердить, коли нанести на голову, але після миття шампунем запах пропадає зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне Параникс помог в аналогичной ситуации. Параплюс как раз наоборот не дал эффекта, ну а керосин я вообще не стала бы использовать, а то у ребенка ожоги могут остаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

садік?

так

Якщо є змога, придивіться з ким дитина контактує. В мене мала в молодших класах ту напасть кілька раз підряд приносила. Поки не зрозуміли з ким грається й не поспілкувалися з мамою тієї дівчинки. До речі то була дуже навіть заможна сім'я, мама помішана на чистоті й їй навіть в голову не приходило подивитися дитині в голову.

Й налаштуйтеся кожного-кожнісінького дня протягом місяця передивлятися дуже уважно, по волосинці буквально, дитині голову.

Параплюс діє приблизно на 80 відсотків гнид, решта спокійненько росте собі далі.тому то марне витрачання грошей. Нам найкраще допомогла звичайна болтушка, дали в аптеці, так на неї й сказали "болтушка". Стоїть пару гривень ,діє майже стовідсотково. Трохи смердить, коли нанести на голову, але після миття шампунем запах пропадає зовсім.

Так мені приблизно про параплюс теж саме сказали, шукаю щось більш ефективне, а щодо вичісування, то звичайно я це розумію)

Мне Параникс помог в аналогичной ситуации. Параплюс как раз наоборот не дал эффекта, ну а керосин я вообще не стала бы использовать, а то у ребенка ожоги могут остаться.

Ну про керосин тут речь вовсе не идет. А что за Параникс? как он действует?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это такой шампунь,он за счет каких-то там минеральных масел подсушивает кожу и заставляет вшей дохнуть от обезвоживание. В общем действует и вреда не причиняет. Нашим знакомым тоже помог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это такой шампунь,он за счет каких-то там минеральных масел подсушивает кожу и заставляет вшей дохнуть от обезвоживание. В общем действует и вреда не причиняет. Нашим знакомым тоже помог.

Звучит вполне убедительно. Надеюсь и нам поможет, то это просто чп какое-то((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...