Перейти до змісту

Потрібен на роботу грамотний ІТ спеціаліст


shaman000

Рекомендовані повідомлення

На постійну роботу потрібна людина, котра добре розуміється в ІТ (тенденції, історія, і всяка така пурга), хто зацікавлений в тому щоб працювати на благо компанії (звідси: свого карману), та і Батьківщини в цілому :). Важливо щоб людина добре орієнтувалась в напрямках розвитку сучасних іт-технологій.....

Ще важливо щоб в цієї людини руки не росли з заднього... отвору, щоб був певний досвід... Розказую що маю на увазі: щоб, скажімо, вінду могла не просто поставити.. а ГРАМОТНО поставити, весь софт на неї, щоб могла розібратися з незнайомою прогою, заставити її працювати, і навчитись працювати з нею.. Щоб вміла як розбирати, так і збирати компа :)... тож грамотно - тобто не так шоб провода/шлейфи і всяка лабуда по цілому сис. блоку теліпались, а так щоб це було схоже на заводську зборку і т.і. Щоб вміла розібратись зі всякою близькокомпутерною периферією... БЖ почистити, до проца кулер по людськи причепити, інше...

Коротше.. просто хорошого працівника... За хорошу роботу платять хороші гроші... Про гроші - при зустрічі..

Не факт, що майбутній працівник буде займатись переліченим вище, та якщо він це проходив - розбереться і з іншим...

Резюме скидайте на email: [email protected]

Також можна телефонувати: 80507894023

Вислухати зовсім не впадло, я зацікавлений в зацікавленій людині.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо долгие душевные беседы с начальнеком о перспективах мультиядерных процов интел в разрезе применения гипертрейдинга а также сравнительные обзоры нативной многоядерности процов амэдэ ... установка и одминистрирование адинС , протирание шАрА крысы буХгалтера , в свободное время сборка-разборка своего писюка 133 ммх на время :)

сорри за офтоп - стремное предложение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На постійну роботу потрібна людина, котра добре розуміється в ІТ (тенденції, історія, і всяка така пурга), хто зацікавлений в тому щоб працювати на благо компанії

"ріола" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте зашлём котого на собеседование,

он всё узнает и всем расскажет....

а то тайны, тайты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тока напоить для храбрости .... и дать почитать подшивку например "чипа" :) устройства скрытого наблюдения и звукозаписи преведствуются :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо просто нова фірма чи підприємство , яке вже обпікалося на "Одмін_нах" :) шукає дійсно толкового хлпця/дівчину щоб міг робити вищевказану роботу :D

А то купили діти патчкорда типу комп-комп , і намагаються підключити 2 компа і не виходить в них нічого ..а все тому, що робили той патчкорд "одмінни" яким пофіг - аби гроші збрити.. (мабуть не знали що є ще й крос-овер-лінк) купували навіть скажу де - В "Там-Тамі" :D

Там поки лише одни комп магазин і про професіоналізм судити можна навіть по такій дрібничці..

Але я відволікся :) про роботу - можна спробувати й передзвонити і побалакати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

я про того, хто відкрив тему, в контактах його аськи (в гуглі знайшов [email protected] ICQ: 216335205) Work:http://www.ukrbiznes.com/

хіба це не ріола?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, я сьогодні в них цемент купував. блін якби знав раньше то по пріколу зайшов би. ггггг ото хохма булаб. піпец я шкодую до сліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мля... срана ріола.. шас! був я там нах!... пробував щастя колись :angry:))

пардон за оф... та то точно не ріола...

ше відпишусь, маю бігти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ти цемент купував?

на Укрбізесі де продають буд матеріали і той Укрбізнес, про який тут мова це різні речі. Тут про інет портал з каталогом підприємств в галузі виробничої сфери і надання послуг. А там торгівля різними речами для будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відписуюсь.

Мене аж чуть не ранило коли почув то слову на букву "рЭ".. :angry: Я аж проснувся :D.. А популярність контори-то росте... :)

Можливо просто нова фірма чи підприємство , яке вже обпікалося на "Одмін_нах"

Фірма не нова, радше стара, і взагалі одна з перших в Луцьку, яка почала займатися ІТ.

На ОдміНАХ пеклись........ Та тут є все-таки 2 варіанти...

тока напоить для храбрости .... и дать почитать подшивку например "чипа" smile.gif устройства скрытого наблюдения и звукозаписи преведствуются

Підшивка "ЧІП"а (бажано років 1996-2000) превеДствується, а також підшивка "Мой кампутер" (1997-2003) падьот, бо далі люди навчились, стали майже космонавтами і дзєтскі журнали їм читати стало вже не цікаво... гм... а перший просто спортився... :)

Про варіанти:

варьянт нумер 1) це дійсно адмін зі всіми витікаючими

варьянт нумер 2) то чуваг, котрий вміє ловити тенденції, не зажатий... коротше, йому доведеться мати справу з новими нетиповими (як для кого) пристроями, ломати голову шо з ними робити і як заставити запрацювати... Плюс... шукати\робити гм... софт для них. Програмером тут бути не треба...

Banzai ,

имхо долгие душевные беседы с начальнеком о перспективах мультиядерных процов интел в разрезе применения гипертрейдинга а также сравнительные обзоры нативной многоядерности процов амэдэ ... установка и одминистрирование адинС , протирание шАрА крысы буХгалтера , в свободное время сборка-разборка своего писюка 133 ммх на время

йоптваю!.. я п так не загнув... %))))))

ше раз лишу контакти:

Резюме на email: [email protected]

тел.: 80507894023

ЗІ. мля.. хочу назад Р166 ммх... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

технологія ММХ, (Мульти_Медія_еКСтендед) (поправте якщо я помиляюся - це далекі дев'яності - 96-98 рік) з'явилася якраз у процесорах починаючи із 166МГц..

чи ні??

133, 150 ще не мали її, а от 166 вийшла у 2-х варіантах із ММХ та без неї.. наступний після нього 200 (не пам'ятаю я 180-го) - уже був Пентіум 2 - і без вищевказаної технології не випускався..

Знову мене понесло :)

Логічно розсудивши із "старих" фірм у Луцьку самі перші - "Медія", "Спрайт" та "Сталкер" а стоп - "Владібор" :)

коліться!! пане коліться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

технологія ММХ, (Мульти_Медія_еКСтендед) (поправте якщо я помиляюся - це далекі дев'яності - 96-98 рік) з'явилася якраз у процесорах починаючи із 166МГц..

чи ні??

133, 150 ще не мали її, а от 166 вийшла у 2-х варіантах із ММХ та без неї.. наступний після нього 200 (не пам'ятаю я 180-го) - уже був Пентіум 2 - і без вищевказаної технології не випускався..

Якщо говорити про Intel, то 133MMX не було, 166 були як з MMX так і без підтримки цієї технології. 200-мегагерцовий Intel це ще не був Pentium II, це все йшли "пеньки перші", так само як і 233 та 266 (хоча з останнім можу помилитися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Intel® Pentium® Processor with MMX™ Technology 166 - 233 MHz

Intel® Pentium® Notebook Processor with MMX™ Technology 200 - 300 MHz

http://www.intel.com/pressroom/kits/quickreffam.htm#pentium

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p2-233 точно был, Слот1

сам в руках держал

мой первый ЛИЧНО КУПЛЕННЫЙ проц... Без кеша как водится. Погнался до 320MHz на i440BX :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто й не заперечує, що були Intel Pentium II з частотою 233 MГц. Я також такі в руках тримав. Як і Intel® Pentium® Processor with MMX™ Technology 233 MHz.

Penium I були (та й ще є місцями :-)) Socket 7, Pentium II - Slot 1. То вже пізніше з'явилися Celeron, які були обрізаними Pentium II і випускалися як Slot 1, так і Socket 370....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

технологія ММХ, (Мульти_Медія_еКСтендед) (поправте якщо я помиляюся - це далекі дев'яності - 96-98 рік) з'явилася якраз у процесорах починаючи із 166МГц..

чи ні??

133, 150 ще не мали її, а от 166 вийшла у 2-х варіантах із ММХ та без неї.. наступний після нього 200 (не пам'ятаю я 180-го) - уже був Пентіум 2 - і без вищевказаної технології не випускався..

...............................................

ага.. ну все! Всі підходять... :)))))

Та от боюсь шо тему в "ЗАЛІЗО" перенесуть... :smile3:))

Логічно розсудивши із "старих" фірм у Луцьку самі перші - "Медія", "Спрайт" та "Сталкер" а стоп - "Владібор"

..........................

Может "Интернет-Центр"?

Нічого з перелічених... А Владібор шось крутиться в голові, та згадати шось не вдається... :)

коліться!! пане коліться!!!

А давайте ми зустрінемось, і я розколюсь? :)

Тяксь, для зацікавлених нагадую, що звязатися зі мною можна скориставшись контактами, що в першому пості

Порядність гарантую.

ЗІ. А другі пеньки таки були слотовими... і... 440BX - найкраща платформа всіх часів!..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. А другі пеньки таки були слотовими... і... 440BX - найкраща платформа всіх часів!.....

От я на ній зараз і сиджу :-) під Win2k3. І нічо, намана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...