Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Молодий спеціаліст без досвіду роботи шукає посаду в області IT.

Додаткова інформація:

тел. 093-57-97-488 (Євген)

skype z0iberg_ya

e-mail [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і оффтоп, але напевно не лише мені цікаво як можна стати спеціалістом в чомусь без досвіду роботи ?

P.S.: тут ніби як не про освіту написано, бо тоді було б вказано спеціальність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: тут ніби як не про освіту написано, бо тоді було б вказано спеціальність

як питають про освіту то кажуть - "вища"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому потрібне уточнення: окр "магістр", спеціальність "комп'ютерні системи та мережі".

Всі інші запитання в додатковій інформації. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому потрібне уточнення: окр "магістр", спеціальність "комп'ютерні системи та мережі".

Всі інші запитання в додатковій інформації. :_06:

а що закінчив магістр?

p.s.

о,

і ще гарно написано

шукає посаду

не "роботу", а саме "посаду" :)

дивно, але чесно :)

p.p.s. а як можна за 5ть років навчання без досвіду бути? чи після пар футбол-футбол-футбол....

може треба було писати "без запису в трудовій"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напали на бідолагу ... Я думаю не усі ми з університету вийшли підкованими!

Як на мене доречним було б, уточнення хоча б в якому напрямку ІТ є навички, чи бажання розвиватися: адміністрування систем, програмування, графічні розробки, WEB проекти ...

Можливо якісь початкові розробки\досягнення ....

Розумію що може цікавити будь-що, але уточнення можуть допомогти Вам отримати кращі пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна за 5ть років навчання без досвіду бути? чи після пар футбол-футбол-футбол....

може треба було писати "без запису в трудовій"?

стосовно сис. адміна то трохи галяк

бо там мережу проектують тільки в cisco packet tracer))

а де ж ту практику здобути (нікому не треба халявні практиканти, тільки в якості чорноробочих))) )

хіба.. якщо в кого вільний ще один комп. то можна щось отримати... але то фігня, все напевно зводиться до бажання :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що магазин Автотурист на Львівській шукає менеджера інтернет магазину. Там над сайтом попрацювати треба... а то розробники схалявили) Але, крім навичок ІТшника треба ще й мінімальні знання з будови автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bora_1994, дякую за інформацію. Загалом хотілось би бути розробником web-сайтів, база є в знанні HTML, PHP, CSS, JS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки ви плануєте отримувати за базові знання HTML, PHP, CSS, JS. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки ви плануєте отримувати за базові знання HTML, PHP, CSS, JS. ?

Для початку хотілося хочаб мінімум, проте з перспеткивою розвитку, так як планую далі розвивати вміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен роботодавець як шукає собі робітника в першу чергу звертає увагу на оформлення і т.д., хоча досвід роботи важливіший, звичайно, та ринок праці як і любий інший - всі прагуть знайти людину яка все знає все вміє і не просить великих грошей, але якщо створити тему типу "Шукаю посаду шонібудь ІТ, без досвіда" то явно увагу не привернеш. Якби я без досвіду, після вишки шукав би роботу, то в першу чергу ніяких тем не створював. Це виглядає як: "Я скинув на форум і хватить, позвонять а не то якось воно буде, там біржа, мама с татом, проживу..."

По-перше треба питати знайомих, "Вам треба нова людина?", "А можна до вас прийти подивитись як ви працюєте?" "А можна з шефом поговорю, мо я йому сподобаюсь", скласти резюме та рознести по ІТ фірмам м.Луцька, я 5 років працював ІТ в колективі, до 20 людей на підприємстві, ніразу ніхто не зайшов з резюме, якби прийшов якійсь порядний в тюфлях в рубашці "Добрий день, ой як у вас гарно, а я вам тут резюме приніс, може візьмете мене на роботу, досвіду в мене немає але я швидко вчусь", забрали би відразу ще й би відмітили з першого дня нового колегу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь вспливало про інтернет девелопс. Спробуйте.

Знайомий там працював, казав роботи багато досвіду тьма :) Все інше хромає але для початку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається вони вже збилися з навчання початківців

ми теж - забагато ресурсів зжерає і часто внікуда... нажаль

хоча нещодавно прийшла дівчинка і сказала що хоче бути верстальщиком і всьо

даж цікаво стало - взяли на навчання :)

...але людина не сиділа на форумі і не чекала коли "молодому спеціалісту" хтось щось запропонує

вона вчилась сама і бігала по купі компаній на співбесіди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут ми незнаємо, написати пост на форумі це один зі шляхів пошуку, можливо хлопець бігає :)

На рахунок бігати взнавати, це прийнятно для підприємств малого бізнесу.

У компаніях великого бізнесу наврядчи прокатить без погодження хед хантерів і тд. прорватися.

Да і бюджет посади як правило дозволяє "поперебирати".

Давненько, молодим-зеленим проходив співбесіду на ВолВестГруп, то кабінетів 5 пройшов пока дойшов до місця призначення:) Чуть не тест на IQ проходив :)

Хоча фактор везіння завжди присутній.

Пробуйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут ми незнаємо, написати пост на форумі це один зі шляхів пошуку, можливо хлопець бігає :)

Ви праві, я створив тему на форумі, а не бігав, по простій причині, мене тоді в Луцьку не було, тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...