Перейти до змісту

FESTOOL DOMINO DF500 Q-Plus хто що знає? хто користувався чи десь бачив на озброєнні?


woodwork

Рекомендовані повідомлення

ось моя старенька "доміношка", самі зробили, зараз продаю бо перейшов на більш сучасне обладнання, потім якось зніму та поділюся інформацією стосовно нього. Цікавить хто що думає стосовно цього станочка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось дуже цікавий канадській кулібін, маньяк дерева правда, але деякі ідеї відтворити в металі- буде саме те) рекомендую весь канал переглянути, варте уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось дуже цікавий канадській кулібін, маньяк дерева правда, але деякі ідеї відтворити в металі- буде саме те) рекомендую весь канал переглянути, варте уваги.

ось у металі, але ціна що фестул, тільки доставка до 300у.є.буде і 750-900у.є. його вартість. дорогувато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його треба самому робити, з підшипниками в місцях коливання, а вузол що коливає фрезу у фестула,при твоїх обьємах довго не протягне. Фестул на кожну проушину потрібно виставляти, а у цієї машинки шість?(не рахував) проушин відразу, як на мене жирний плюс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його треба самому робити, з підшипниками в місцях коливання, а вузол що коливає фрезу у фестула,при твоїх обьємах довго не протягне. Фестул на кожну проушину потрібно виставляти, а у цієї машинки шість?(не рахував) проушин відразу, як на мене жирний плюс)

я вже зробив собі станочок для своїх потреб, фестул миє ноги по швидкості виконання, надійності та ціні, якість така ж бездоганна, правда став мені десь в районі 7тис. грн. (при тому що купував основну частину метала на скупці, замовляв тільки ключові елементи (направляючі, підшипники, фрезер тощо)), але то вийшла "махіна", вже 20 днів працють хлопці за ним, радості немає меж. Саме приємно що виконаний станок якісно, без люфтів та похибок власними руцями.

зараз потихеньку майструю сверлильний та стрічково-шліфувальний станки промислового призначення (хоча такі на озброєнні маю - якість їх бажає кращого, хоч і дорогущі, хоч і заводські, все одно - кака). По грошах там небагато йде (на скупках роликі, вали, механізми придбав), трішки електродів, фурнітури, прямі руки і вуаля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео роботи станочка? (Ліжечка не роблю)))

ні, поки ні. мож потім зніму та при зустрічі покажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі немає нічого складного, головне натхнення, час та прямі руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його треба самому робити, з підшипниками в місцях коливання, а вузол що коливає фрезу у фестула,при твоїх обьємах довго не протягне. Фестул на кожну проушину потрібно виставляти, а у цієї машинки шість?(не рахував) проушин відразу, як на мене жирний плюс)

Стосовно фестула то не зовсім так. Поясню, припустимо що є планка 150см, в ній потрібно виконати 15 пазів, таких планок треба зробити 50шт. Розмічаємо 1 планку по центрах проушин (в нас виходить 15 позначок) і уголком проводимо лінію, позначаючи ще решту планок. І так, не затрачаючи багато часу ми розмічаємо всі планки. Далі беремо фестул і, а там орієнтація на центр проушин, по кожній планці фрезеруємо. По затраті часу десь те саме вийде. Правда в пантографа є в цьому плані недолік, заготовку потрібно постійно затискати, міняючи положення для того щоб зробити наступні кілька пазів, а працюючи з фестулом затискати потрібно заготовочку лише один раз. Ще швидкість виконання одного пазу, фестул виграє. На невеликих об'ємах це не важливо, на потоці ж це може зекономити пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...