Перейти до змісту

Що качати в інтернеті??


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

Все частіше і частіше спостерігається така тенденція - хтось дорвався до інтернету і гайда качати все що під курсор мишки попало. Їхня справа.

Але, не варто оце Все-що-попало-під-курсор-мишки заливати на ФТП.

Спробуйте зробити опитування чи принаймні просто розкажіть, що Ви маєте ту чи іншу річ.

Кого зацікавить - той обов*язково до Вас звернеться. (аби інфу не забували вказувати в профілі)

Уявіть, що кожен хто що має почне все лити на обмінник - да там ніякого місця ніколи не вистачить (скільки вінтів не пхай)...

Зачасту кількість і швидкість не завжди добре.. я вже за якість боюся заїкатися.. (хоча останнім часом "екранок" та TS-ів із CamRip-ами стало значно менше).

Ну у мене поки все.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще це зробити обовязковим правилом на відео, а музику і так мало заливають(принаймі то що постять на форумі), та й музика не так місця займає, як відео. Тому думаю для того щоб залити новий альбом "мюзік" питати особливо не потрібно(зиливати чи ні) "поняв Seva ;):P"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост №1 не є каменем у чийсь конкретний город, це думка загальна ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще це зробити обовязковим правилом на відео, а музику і так мало заливають(принаймі то що постять на форумі), та й музика не так місця займає, як відео. Тому думаю для того щоб залити новий альбом "мюзік" питати особливо не потрібно(зиливати чи ні) "поняв Seva :):jeer:"

шо за наєзди :) спипав то спитав...шо зробиш :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не дуже зрозумів про що йде мова.

Як я поняв кожен має викласти свій список фільмів які в нього є??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так.

Скачав, я, для прикладу, фільм - новинка Мега_Супер

і тоді 2 варіанта

1) - тупо залити і викласти лінк.

2) - зробити опитування чи варто заливати чи ні.

Ну і відповідно оформити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі прав! Просто є люди які назаливають всякої х.... на фтп, а толку нуль! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...