Перейти до змісту

Підвищуємо швидкість домашнього Інтернету Київстар


Рекомендовані повідомлення

Якщо користуєтесь домашнім Інтернетом від Київстар, можете безкоштовно змінити тариф на швидший у особистому кабінеті. Київстар проводить акцію для нових клієнтів, а щоб інші клієнти не ображалися чому для них швидкість нижча - є можливість перейти на такий же тариф тільки з позначкою "plus".

Сьогодні перевів свій тариф "Швидкий" на "Швидкий+", при цьому швидкість збільшилась на 20% а місячна плата залишилась та ж само.

3712691668.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось поняв?

Клацни по посиланню в першому пості і на сайті провайдера, знизу, буде кнопка "Більше інформації".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось поняв?

Все просто: автор нарешті проснувся, і побачив, що на сайті КС є нові (для нього) тарифи "Домашній інтернет" (ті що з +, введені ще 10 червня 2014), сам перейшов і вирішив порадувати всіх інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось поняв?

Все просто: автор нарешті проснувся, і побачив, що на сайті КС є нові (для нього) тарифи "Домашній інтернет" (ті що з +, введені ще 10 червня 2014), сам перейшов і вирішив порадувати всіх інших.

Ти молодець, що побачив зміну тарифу ще в червні, чому ж ти усіх тут на форумі тоді не просвітив? Я б тобі тоді плюсанув і ти б став ще чьотче Power-юзером ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти молодець, що побачив зміну тарифу ще в червні, чому ж ти усіх тут на форумі тоді не просвітив? Я б тобі тоді плюсанув і ти б став ще чьотче Power-юзером ;)

Про це вже давно писали. Ну і на мейл Київстар завжди шле повідомлення, коли є якісь важливі зміни.

Так що можеш плюсувати, я не ображусь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це вже давно писали. Ну і на мейл Київстар завжди шле повідомлення, коли є якісь важливі зміни.

http://board.lutsk.u...entry1053075254

http://board.lutsk.u...ernetu-kivstar/

Так що можеш плюсувати, я не ображусь. :)

За що плюсанути? За хамство типу "Автор проснувся"? Ні друже, плюсанув я автору тієї теми, яку створили 7/07.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто користується по Відродження інтернетом від київстар - як стабільність роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не з Відродження, але за 4 з половиною роки користування Інтернетом від Київстар не пригадую щоб він не працював (за винятком випадків з простроченою абонплатою). Гадаю обладнання у них по всьому місту схоже, так що на пр. Відродження повинно бути так само стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...